Wpis z mikrobloga

Nwm jak wy, ale ja chyba większego pozera nie znam :D Koleś był na kilku treningach MMA a napina wite to każdego zdj jakby jakimś Mcgregorem był XD Do tego goli się na łyso i zapuszcza brodę i wygląda jak lump, koleś ewidentnie chcę groźniej wyglądać, i siać postrach wśród 15 latków. Typ wyżej sra niż dupę ma :D
Największy git na YT a dawał ludziom 30 zł a sam miał z tego ok. 130 zł zysku, gdyby jego widownia to wiedziała to by go na widłach wynieśli XD Chociaż jego widzowie pewnie by ich nawet nie utrzymali w rączkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Daj plusa jeśli ciebie też on w-----a
#famemma #patostreamy #danielmagical #boxdel #heheszki #youtubeshore #mma
w.....o - Nwm jak wy, ale ja chyba większego pozera nie znam :D Koleś był na kilku tr...

źródło: comment_wZDvuVcAPSRH2DwM5SxqOTUuHmNbHg00.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wieszjo: lekka manipulacja bo ma pelno zdjęć, gdzie stoi normalnie i nie napina ręki. Ogolnie w------e, chce sie na takiego kreować, to niech sie kreuje i tyle, może probuje zmienic imicz zeby zyskać sponsorów czy coś.
Jedno jest pewne, do pozerow typu polak, multipla, krycha w k---e mu daleko
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Na na starych zdj nie napina, ale mi chodzi o ostatni czas, czy to na story czy na profilu, w zdecydowanej większości napina wite, Nigdzie nie napisałem że to coś złego, po prostu śmieszy mnie to XD
Są różne rodzaje pozerstwa, Polka multipla to zupełnie inne odgałęzienie.
  • Odpowiedz