Wpis z mikrobloga

Hej #wroclaw , z bólem dupy i serca dostrzegłem że wszystkie pubu z okresu szumnie nazywanego "dojrzewanie" przepadły, zostały zamknięte, słuch o nich zaginął... Madnes, exodus, wagon, droga do mekki, strefa zero... Nawet niebo nie jest tym niebem którym bylo kiedyś :(

Czy ktoś poratuje 30latka z syndromem emeryta i podpowie gdzie we Wrocławiu można się urznac kiepskim tanim piwem przy mocniejsze muzyce i za okazjonalne bekniecie nie #!$%@? go z pubu za obraze uczuć religijnych? #wroclaw #taniepiwo #pub #jestemstarymgrzybem
  • 12
@subiel: Normalnie poleciłbym Niebo, ale skoro Ci nie pasuje... To chyba jedno z ostatnich miejsc z taką muzyką. Co do taniego piwa, to Przybij Piątaka na Purkyniego, pod Starym Klasztorem. 5zł za Holbę, Zamkowe czy Perłę. Do tego muzyka rockowa, ale bez jakichś hardcorów. Kiedyś mieli tam jam session z bardziej "głośną" muzyką, ale nie wiem, czy dalej to kultywują.
Czeski Raj, nasyp, lokal po fallstaf. Piwo od 7 i napewno nie kiepskie. Sporo rocka, także z winylu. Lamus zawsze spoko, Alice jak nie ma koncertów to umieralnia troszkę. Tyle pod nasypem. Liverpool, mimoza słabej akustyki, całkiem spoko na koncerty. Poza tym ostatnio co wpadałem umieralnia, że słabym piwem na kranach. Tawerna pod kilem kiedyś była spoko jak teraz nie wiem...
@subiel
@Wozyack aż sie łezka w oku kręci, po co mi przypominaliście..ile to w Niebie się piło i na stołach tańczyło, w Liverpoolu Toolowe noce odbębniało, na koncerty na żywo i z projektora biegało do Od zmierzchu do świtu...ech
@Viking-: byłem kilkukrotnie w czeskim. faktycznie piwo jest niedrogie, faktycznie szklanki brudne "jak za starych dobrych czasów" :D w liverpoolu nie bylem juz chyba z osiem lat, czasy toolowych nocy dawno już przeminęły, i nie ma co liczyc na repawn ( @cyberyna ). od zmierzchu do świtu co prawda nie wymienione w czołówce, bo zawsze traktowałem nieco bardziej premium... pub z tych niepowtarzalnych.

ot czuje się niekompatybilny z bieżącą modą. 10
@Wozyack: Jam session przenieśliśmy do Alive, bo mieliśmy troszkę nie po drodze z właścicielem P5. Aktualnie mamy przerwę na wakacje i wracamy od września... ALE akurat w najbliższy wtorek robimy edycję specjalną na Scenie Letniej w Starym Klasztorze.