Wpis z mikrobloga

Cześć, 3 maja zacząłem zarabiać na ankietach, z tym, że dopiero w lipcu zacząłem się do tego przykładać.
Oto z jakich stron korzystam i ile zarobiłem.

1. Clixsense - na tej stronce zarabiam od 3 maja i zarobiłem do tej pory $27.07, z tym że w samym lipcu udało mi się zgarnąć $16.69. Wcześniej miałem dużo nauki więc zarabiałem tylko w wolnym czasie którego było baardzo mało. Pieniędzy jeszcze nie wypłacałem, ale planuję sobie kupić za nie jakieś fajne ciuchy do szkoły na Zalando, bo bon do właśnie tej strony chyba jest najwygodniejszą z opcji. Mój reflink | Bez reflinka

2. Klub kantar - tutaj zarabiam również od 3 maja i do tej pory z tej strony wypłaciłem 120 pln bonami do empiku, ale za tą samą ilość punktów mógbłym mieć 96 pln przelewem na moje konto bankowe. Minimalna ilość punktów potrzebna do wypłaty to 1000, co daje nam 40pln bonu do empiku lub przelew 32 pln. Pienądze można też wypłacać doładowaniami do telefonu. Spokojnie można zarobić tyle w miesiąc. Bez reflinka

3. Surveyo - tak samo zarabiam od 3 maja, również bardzo przyjemna strona, jest dosyć sporo ankiet ale przyznam się, że o niej zapomniałem na dosyć długi czas i do tej pory uzbierałem 6$, wypłacone prepaidem visa, którego jeszcze nie użyłem więc nie wypowiem się na temat jego funkcjonowania. Wiem tylko, że za opłatą 3$ firma wydająca te prepaidy może wysłać nam plastikową kartę, lecz nie zdecydowałem się na to, bo zwyczajnie nie opłacało mi się wydawać połowy wartości karty na wysyłkę. W wersji cyfrowej otrzymujemy dane karty i możemy płacić za zakupy w internecie. Reflink | Bez reflinka

4. I-say - kolejna strona z której korzystam od 3 maja. Jak do tej pory zarobiłem około 30 złotych, co stanowi dosyć niską kwotę. Pieniędzy jeszcze nie wypłacałem. Bez reflinka

5. Opinie - Tak jak powyżej, zarabiam od 3 maja i zarobiłem 25 pln, z tym, że wypełniłem dokładnie 10 ankiet. Ankiety są rzadko, ale nigdy nie zdarzyło mi się nie zakwalifikować do ankiety. Reflink | Bez reflinka

6. Poznaj To - Na stronce zacząłem zarabiać dzisiaj i zarobiłem 2.70. Pieniądze można wypłacać od 20 złotych, więc bardzo łatwo coś zarobić. Reflink Bez reflinka
7. Swag Bucks - ze stronki korzystam od dzisiaj, i zarobiłem 39 SB. Przy pierwszej wypłacie postaram się zamieścić aktualizację na temat stronki. Reflink | Bez reflinka

Póki co to tyle, byłoby mi bardzo miło gdybyście się zarejestrowali z moich reflinków, bo dostaję za to trochę drobniaków, a wciąż chodzę do szkoły i niezbyt mam jak zarabiać od września do czerwca. Postaram się co jakiś czas wrzucać podobne wpisy.
#ankiety #zarabianiewinternecie #zarobki #zarabianie #zarobek #biznes #pieniadze #banki #bankowosc #internet
  • 20
  • Odpowiedz
@Harmonia: nie wiem, jadę pociągiem do szkoły to sobie klikam, wychodzi coś koło 30 minut dziennie. Teraz jak nie muszę wstawać o 4.30 to mogę porobić trochę ankiet po pracy więc wpada trochę wiecej pieniedzy
  • Odpowiedz