Wpis z mikrobloga

W tym poście udowadniam że chad ma ciężej z kobietami niż przegryw.

Kobieta planuje:

Z przegrywem wspólne życie

Z chadem kolejną pozycję seksualną


Kobiety traktują nas chadów jak mobilne dildosy bez uczuć. Ostatni przykład. Spotykałem się jakiś czas z pewną dziewczyną która niedawno zakończyła ze mną znajomość smsem, pisząc że ma narzeczonego i że chce zakonczyć tą zabawę, mimo że dla mnie to było coś więcej, a o narzeczonym nie wiedziałem do teraz.
Inny przykład: Szare myszki, wolą się związać z przegrywem, bo wiedzą że obdarzy je uczuciem. Chada niesprawiedliwie oceniają jako #!$%@? badboya który nie ma nic do powiedzenia.
Spróbuj taką kobiete zainteresować rozmową na ciekawy temat. jak to się kończy? Jej łapą na #!$%@? po 10min monologu...
Kolejny: na imprezie nikogo nie poznasz, 90% kobiet będzie się bała nawiązać jakąś relacje z racji tego że odstaje znacznie urodą od ciebie. Przez to tracisz większość szans na szare myszki.
Kolejny: ciągłe molestowanie i traktowanie przedmiotowo. Łapanie za dupę w klubie, obściskiwanie, łapanie za krocze, wciąganie na parkiet itd.
Kolejny: narażanie na zemstę jej chłopaka. Niektóre są tak bezczelne że pod chwilową nieobecnosc chłopaka, bo np. poszedl do kibla próbują cię przelizać na parkiecie, po czym wraca seba i chce się z tobą #!$%@?ć.
Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność. Powiem jedno, wiele bym dał żeby urodzić się przegrywem...
#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #stulejacontent #podrywajzwykopem #tinder
ChamskoCytuje - W tym poście udowadniam że chad ma ciężej z kobietami niż przegryw.
 ...

źródło: comment_iSecC37Xj1B42b14Qy2NGTE9k1LqxKLI.jpg

Pobierz
  • 9