Wpis z mikrobloga

  • 0
Z tego co widziałem ostatnio u kuzyna to się da i musi to być w miarę proste bo ogarnął to samemu. Na konsoli normalnie jest jakby appka na której po połączeniu z internetem pokazują się gierki i aplikacje do pobrania za darmo, kiedy jakaś wybierzesz normalnie pokazuje się pobieranie w downlod area, no ale tutaj zeby mieć więcej Gierek to trzeba mieć kartę pamięci kosztująca 1754zl chyba ze już staniały
  • Odpowiedz
@cardiv: @ristorante: Da się, ostatnio wyszedł exploit na 3.70. Kartę trzeba mieć, ale wystarczy 1GB na przeróbkę, potem można kupić SD2Vita - adapter na microSD, który wsadza się tam gdzie karty z grami. Najłatwiej przerabia się 3.60 i 3.65
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Może wieczorem poszukam sposobów na za aktualizowanie do 3.70. Mam nadzieję że nie #!$%@? mi ten twój link PS vity i w razie problemów wystarczy jakiś hard reset
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Krystalite czyli analizując to, to nie jest takie łatwe jak w PSP wgrać przeróbke odpalić i jest. Myślałem że to coś podobnego będzie trzeba zrobić ale skoro z tym tyle zachodu to nie chce mi się kombinować
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@travisto też kiedyś coś czytałem że w przerobionym PS vita to nie jest tak jak w PSP że wszystkie gry mozna ściągnąć z neta. Na przerobionym pa vita można grać tylko w gry z PSP.
  • Odpowiedz