Wpis z mikrobloga

Zajumane z fejsbunia. Pochodzenie i autor jak myślę widoczne, ogólnie polecam tego użytkownika :)

kolejny odcinek balladki pt "gdzie ci kierowcy ciężarówek tak się spieszą" "ile jest warta jedna minuta" i wykopowych filozofii typu "możesz ciężarówką na 10 minut zjechać na pobocze i poczekać" albo "mogłeś wcześniej wyjechać"

Po nickach wołać nie będę, bo znowu podkreślonych na czerwono skrinów narobią, albo z każdej próby wytłumaczenia prosto jak dziecku wybiorą jedno słowo i do niego niczym rozhisteryzowane, bezstresowo wychowane dziecko przypieprzą się na nowo

#prawojazdy (liczę na rakowe komentarze) #bekaztransa (może mnie nie zjedzą za niewłaściwe użycie tagu) poza tym #ciekawostki dla #kierowcy #ciezarowki i #zycietruckera

#trzymaczkierownicy to akurat (jak na razie...) nie dotyczy. Pisałem jakiś czas temu, że przewaliłem awizację o ponad 4h, ale dojechałem tak jak #tacho przykazało. A pewnie przyklejenie rzepa, albo nawet skrócenie "nocki" o godzinę załatwiło by sprawę.

Ps Tym co mogą nie wiedzieć: Regulaminowa pauza nocna trwa 11h. Skrócona - 9.
totalski - Zajumane z fejsbunia. Pochodzenie i autor jak myślę widoczne, ogólnie pole...

źródło: comment_H5zjRAIcRLlrC8vqUIPk8llOj762vM3m.jpg

Pobierz
  • 5
o jak gardzę czymś takim, jak w tym kraju w transporcie ma być dobrze, jak kierowcy sami bat na siebie kręcą?


@Maciek5000: jedną z możliwych odpowiedzi masz pod koniec tego cytowanego tekstu który napisałem jakiś czas temu

O "Ruskim" tirze co przez Białystok na Urząd celny leciał z prędkością światła też kiedyś wspominałem. A o poszanowaniu kierowcy np na Mlekowicie to zdaje się Knaga pisał