Wpis z mikrobloga

@KamDG: U mnie był też taki gość. Chodził z nami do 4 klasy podstawówki i w międzyczasie zaliczył wszystkie sprawdziany i cały materiał z 5 klasy i uzyskał promocję do 6 klasy. #!$%@?, dwie klasy zrobił w rok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KamDG: Ja miałem typa, co specjalnie nie zdał do następnej klasy, choć miałby chyba tylko komisa we wrześniu, bo wolał zostać w klasie niżej ze swoją dziewczyną, która nie zdała xD Nie muszę mówić, że byłby to ostatni rok szkoły średniej...
@KamDG: Komunia jest w maju tak ze ten twój debil wcale takim debilem nie był bo musiał zacząć planować dużo wcześniej. Poza tym na tym etapie nauczania to nie jest takie łatwe żeby zostać w klasie nauczyciele „przepychają” gamoniow. To jest właśnie jak Ty pewnie podstawówkę skończyłeś.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KamDG: ja 96 i miałem jakieś słoneczka chmurki itd w 2 klasie podstawówki też był gość który nie zdał, ale z zachowania był ok tylko nic nie umiał, przyswoił 0 materiału
@Variv: Jak to się nie da, jak u mnie znalazł się taki typek w równoległej klasie co w 1 klasie nie zdał xD Widzę, że chyba moja szkoła to była czasem większa patola niż się spodziewałem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Variv: Da się nie zdać, tylko rodzic musi się zgodzić na zostawienie dziecka w tej samej klasie.
edit: a to czy ktoś zdał czy nie, wynika z pierwszej strony świadectwa, a nie z oceny z tyłu - jest tam coś w stylu "otrzymał promocję /nie otrzymał promocji do klasy N"
@KamDG Nie da się nie zdać w nauczaniu początkowym 1-3. W tych klasach nawet chyba ocen jeszcze cyfrowych nie ma.


@Variv: w mojej podstawówce gość nie zdał z 2 do 3 klasy, bo wychowawczyni uznała, że ma za duże braki.