Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 377
Najbardziej to morda mi się cieszy jak piszecie do mnie, jakie to fajne uczucie że tyle osób mi gratuluję () pomijam niektóre priv, one to #!$%@? system ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • 56
  • Odpowiedz
  • 0
@booYa_CTD najlepiej bedzie jak zamkniesz temat tych pieniedzy na wykopie bo zaraz twoja rodzina sie powiekszy i wyludzacze ci spokoju nie dadza, pamietaj ze zagladaja tu takze osoby z zewnatrz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@booYa_CTD: kolego, coś mi tu nie gra. Wygrales wczoraj ponad 120k i po wszystkim siedzisz w domu jak piwniczak a na wykopie posty co 10 min wrzucasz. Na twoim miejscu poleciał bym już wczoraj w nocy do jakiegoś ciepłego kraju a w pracy NŻ walnął żeby jakoś uczcić ten zajebisty moment w życiu i mieć co wspominać jak będziesz stary
  • Odpowiedz
@booYa_CTD: Znam tylko jedną osobę, która coś podobnego zrobiła (170 000). Wielki szacun za analizę i kupon.
Jeżeli chodzi o wydawanie, czy rozdawanie, to nie rób #rozdajo na wykopie. Jeżeli chcesz troszkę wygranej przekazać, to dofinansuj leczenie kogoś potrzebującego- ale to tylko moja rada.
  • Odpowiedz
Na twoim miejscu poleciał bym już wczoraj w nocy


@b0b3r: Kurczę, dajcie szanse bukmacherowi na wypłatę tej wygranej :D I nie ma co @booYa_CTD decydować z gorącą głową, aby później nie żałować, zwłaszcza, że nerwy podczas ostatniego meczu musiały być zajebiście spore, gratki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz