Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nasi starzy zmarnowali nam mężczyznom życia, wychowując na idiotów traktujących kobiety w sposób romantyczny i uprzywilejowany.
A tfu! Ilu dobrych i oddanych facetów zniszczyło sobie psychiki, doświadczyło upokorzeń czy wręcz targnęło się na życie widząc jak bardzo zostali oszukani i wykorzystani, nawet bez prawa do zrozumienia i wsparcia!
Zafundowano nam życie w świecie, gdzie mężczyzna jest istotą gorszej kategorii i jeszcze musi za to przepraszać.

#zycie #polska #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 15
  • Odpowiedz
@adversarius: @GoddamnElectric: nie napiszę nic specjalnie odkrywczego, ale nie ma problemu.
Przede wszystkim to, że swojego szczęścia nie można uzależniać od kobiet i związków z nimi. To może być bardzo fajny dodatek ale do już ogarniętego życia pod każdym lub większością względów, nie może być jego celem i sensem.
Kobiety wcale nie są niewinne, słodkie, słabe i bez wad, lepsze - to tacy sami ludzie jak mężczyźni, z takimi samymi
  • Odpowiedz
@TestoDepot: tak właśnie jest, z tym nie można się nie zgadzać bo to jest wiedza, nauka, biologia. Kto się z tym nie zgadza okłamuje rzeczywistość. Bardzo mądrych masz rodziców, polecam Ci książkę „żywoty pań swawolnych” autorstwa Beantome- bardzo dużo wiedzy dla każdego.
Mam jeszcze pytanie z innej beczki, prywatne- mianowicie jak się odżywiasz, co jesz na co dzień?
To pytanie traktuj jako ciekawostkę z mojej strony, czysto badawcza kwestia, a jednak
  • Odpowiedz
@adversarius: żywienie jest dla mnie bardzo ważne, stosuję dietę, ponieważ tak się składa, że dość mocno jestem wciągnięty w kulturystykę, a wiadomo, że zadowalające rezultaty są niemożliwe do osiągnięcia bez odpowiedniej diety.
Ogólnie zdrowe jedzenie, mało przetworzonych produktów, duża ilość białka, zdrowe tłuszcze, suplementacja różnymi witaminami, minerałami.
Skąd takie pytanie, w dodatku kwestia badawcza, można coś więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
@TestoDepot: dieta diecie nie równa, prawidłowa czynność rozumu człowieka jest wynikiem dobrego odżywiania i odwrotnie, stąd wiedza, którą posiadasz i dojść spójne i logiczne wyciąganie faktów mówi mi, że przypadkowo (zapewne) odżywiasz się w sposób, w którym mózg pracuje prawidłowo. To są moje obserwacje.
Sytuacja kiedy mózg pracuje prawidłowo jest wtedy, gdy dostarczasz mu odpowiednie składniki w odpowiednich proporcjach czyli tzw BTW (białka, tłuszcze, węglowodany), proporcja jest ta ściśle określona- im
  • Odpowiedz
@adversarius: Produkty to nic nadzwyczajnego, dużo mięsa (kurczak, wołowina, wieprzowina, generalnie większość rodzajów mięsa), jajka, orzechy, makarony, ryże, nabiał, płatki owsiane, no jest tego trochę, ale tego typu rzeczy właśnie.
Rozkład makroskładników na ten moment (redukcja):
Biało - 3g/kg masy ciała
Węglowodany - 2.5g/kg masy ciała
Tłuszcze - reszta zapotrzebowania kalorycznego, ale jakieś 1g/kg masy ciała
Na masie wygląda to odrobinę inaczej, ale podałem ci na ten moment.
  • Odpowiedz
@TestoDepot: to już wszystko jasne, nie myliłem się, jednak jest to i tak gorsza dieta ale nadal lepsza od obecnych. Z makroskladnikow, które podałeś wynika że stosujesz model japoński, sam pewnie o tym nie wiedząc
  • Odpowiedz
@TestoDepot: gorsza od tej, którą Ci podałem (dieta optymalna). Ty bazujesz na węglowodanach, a człowiek jako super drapieżnik powinien żywic się tłuszczem zwierzęcym. Węglowodany są gorszym paliwem od tłuszczy. Białka masz dość sporo dlatego aby spalić węglowodany stąd model typowo japoński. Dla zdrowia obniżył bym jeszcze niżej tłuszcze (do 0,6 na kg masy ciała) i wtedy miało by to sens
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Gdyby każdy chłopak, przeszedł kiedyś taką rozmowę np z ojcem (jako autorytet), powiedzmy w młodzieńczych latach (tu różnie, bo powiedzmy nastoletni bunt to zły moment, a wcześniej to czasami za wcześnie, ale rodzic bedzie wiedział kiedy, o ile ma kontakt z dzieckiem), to myślę, że dorosłe życie wyglądałoby zgoła inaczej. Brak konieczności przełknięcia #redpill zdecydowanie ułatwiłby start, pomógł w relacjach z kobietami i na gruncie zawodowym. Kazdy wyszedł by na
  • Odpowiedz