Wpis z mikrobloga

@wanghoi: Mi nie przeszkadza. Przeszkadza mi to że homoseksualizm i multikulturalizm jest wciskany wszędzie na siłę. Każdy jeden serial musi mieć przedstawiciela lgbt i mniejszości które w danych realiach nie występowały. Postacie często dopisane na siłę, wątki które nie mają żadnego celu poza pokazaniem aktu homoseksualnego itp itd
Ryzyko spore, bo w tych oenerach 99% to chłopaki w podobnym wieku.


@tell_me_more: To jest niestety główny powód tej niczym nieuzasadnionej agresji. Nie strach przed homoseksualizmem jako takim tylko o posądzenie o niego przez ziomków. Dlatego prześcigają się kto bardziej nienawidzi gejów i jest bardziej hetero. Takie gówniarskie dowody, a że te środowiska zatrzymują się w rozwoju na wczesnym etapie to ciągnie się to za nimi przez całą ich dorosłość.
@wanghoi: Nie wiem, ale w moim przypadku bycie nietolerancyjnym było spowodowane niedoinformowaniem, więc rozważcie zaproponowanie w kulturalny sposób konserwie wytłumaczenie dlaczego według was LGBT powinni mieć równe prawa i odpowiedzenie na pytania konserw dotyczących LGBT.

Serio, wystarczy ich nie obrzucać gównem tylko im to kulturalnie wytłumaczyć. W moim wypadku to bardzo pomogło. Podkreślam kulturalnie, bo jeśli będziecie wtrącać im że są głupi i w ogóle będziecie wrogo do nich nastawieni to