Wpis z mikrobloga

@KrakenFromKrakenowo: Twoim, moim, to bez znaczenia. Sądy różnie orzekają, nie zawsze w zgodzie z rozsądkiem. I o ile nie da się określić ile to jest "za mało", o tyle możesz spytać kierowców, którzy codziennie jadą w okolicach WORD-ów lub innych ośrodków, gdzie na drogę wylewa się mrowie "L-ek", co sądzą o ich prędkości poruszania się po mieście. Jeśli to nie będzie margines, to sprawa stanie się dużo bardziej skomplikowana aniżeli się
  • Odpowiedz
@imajoke: teraz już w pierwszej godzinie jazdy się wyjeżdża na miasto. Oczywiście jak instruktor jest rozsądny, to szybko "zdejmie" takiego kursanta na mało ruchliwe ulice lub plac, ale jakoś do nich trzeba dojechać jak szkoła jest w centrum, a plac nie jest obok.
  • Odpowiedz
@imajoke: no, najlepiej go wypuscic na dwupasmowa 70, czy od razu niech pedzi 140 po autostradzie to sie w pol godziny wszystkiego nauczy


@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW: Jak pierwszy raz jechałem samochodem (dosłownie pierwsza godzina) to wziął mnie na wał miedzeszyński w Warszawie i mówił żebym śmiało 90-100 km/h leciał i tak zrobiłem XD Drugiego dnia jazd podczas powrotu wypalił "no tak super to nie jeździsz", kuhwa, po 2h jazd to ja byłem
  • Odpowiedz