Wpis z mikrobloga

Udało się kupić bilety na United! Miejsce całkiem niezłe ale szału nie ma, próbowałem kupić na sektory C bądź A ale strona cały czas miała jakiś problem (kupowałem dwa bilety obok siebie) więc ostatecznie kupiłem na sektorze D, blisko prostej

Za dwa bilety na mecz z Crystal Palace razem z oficjalnym membershipen wyszło 720 zł xD

Mecz 24 sierpnia, a 17 jadę jeszcze na City z Tottenhamem ( ͡ ͜ʖ ͡)

#united #manchestercity #premierleague #pilkanozna
  • 7
@JanuszKarierowicz: tez sie ciesze ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo ja kilka razy probowalem i zawsze lipa moze mi sie na tem sezon uda. probowalem w zeszlym sezonie utd vs szity na ot max bid i oba losowania byly w dupe a mam membership od kilkunastu lat( ͡° ͜ʖ ͡°) a na wyjazdowe tym bardziej lipa bo trzeba miec sezon tiket
@Geeza: Mi na City załatwiał znajomy z Manchesteru, niesamowicie się jaram że zobaczę taki hicior na żywo, i całym serduszkiem po cichu będę kibicował KFC ( ͡º ͜ʖ͡º)

A na te United to nie wierzyłem że się uda, jedyne czego minimalnie żałuję że nie udało się wziąć najlepszych miejsc, ale brałem co było, bo to wyprzedaje się błyskawicznie, i ostatecznie zostałbym z niczym xD