Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Marcinowy: no właśnie cuda jak #!$%@? xD chyba że jesteś różowy lub udajesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
teraz jaara się tym, że ktoś pisze o niej na wykopie, ale jak wjedzie nocna ze swoim #!$%@? to będzie dziewczyna miała mniej do śmiechu
@PeterFile: nie jaram się tym ze tutaj jestem. To tylko pokazuje ile Wy macie „inteligencji” w tych swoich główkach, aby dodawać takie rzeczy tutaj. Nie ja pierwsza i nie ostatnia będę szukać na tinderze czy tez innych aplikacjach takich przygód. To już nie moja wina, ze na wykopie siedzą same piwniczaki, których życie jest aż tak nudne, ze musza siedzieć i hejtowac inne osoby ;) Jest XXI wiek, nie żyjemy w
@Amcia1506: jakby Cię nie jarało lub cokolwiek ruszyło to nie robiłabyś konta i po instagramach pozdrowienia słała, więc wiesz. nawet Cię nie wołałem i nie miałem pojęcia że masz konto, więc nie pisz do mnie jak do całego wykopu. mnie to wali co robisz, bo w sumie sam z dziewczynami podobne akcje wyprawiałem, ale nie dałem się złapać na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qwarqq: No tak, bo jak ktoś czymś takim gardzi to na pewno musi oznaczać, że w głębi duszy o czymś takim naprawdę marzy. Koleś, to, że to jest TWÓJ mokry sen, to nie znaczy, że każdy o czymś takim marzy. Myślisz, że nikt nigdy nie miał takich propozycji? Po prostu nie każdego coś takiego kręci. Ale pałujcie się tam dalej :)