Wpis z mikrobloga

@Brajanusz_hejterowy oddziały #!$%@? to loteria, no i samozwańcze oddziały, wieczne dramy, na jednym małym facebooku xD. Ci ludzie tym żyją, na jednych da się siedzieć bo to tam nie występuje, a na innych trzeba tym żyć i wieść prym. Mapawka to jedna z wielu, gdzie zwykła grupa została niepotrzebnie zakłócona takim rdzeniem, tj. niczym wheatley z portala 2 xD. Wszyscy się cieszą, żyje to jakoś, ale przychodzi jeden i burzy to swoim
@Brajanusz_hejterowy pamiętam raz poleciało mnóstwo banow za dawanie reakcji wrrr pod coś związanego właśnie z lgbt xD, no takie absurdy do teraz mają miejsce widocznie, cieszę się że nic nie tracę, teraz facebook mam wiecej upchany śmiesznymi obrazkami, nijeżeli randomowymi wysrywami i dramami
@Brajanusz_hejterowy: Straszne gówno. Na prawdę żałosne. To powinna być apolityczna mapawka, gdzie można mieć takie poglądy jak ci sią podoba. Kilka miechów temu jak admin napisał, że oficjalną ideologią mapawki jest LGBT to myślałem, że sobie bekę robi. A teraz to.

Nie mam problemów z gejami i tak dalej, ale wpychanie do wszystkiego tęczy to idiotyzm.