Wpis z mikrobloga

W szkole często stawałem w obronie słabszych czasem nawet tylko po to by się droczyć z normickim bydłem.
Normicto czuło się pewnie przeciwko mnie, bo było ich więcej ale gdy ich podpuszczałem, to nigdy mi nic nie zrobili.
Normicto dużo szczeka i fajnie pokazać im że na więcej ich nie stać.
Może i mam aspergera+neurotyzm ale przynajmniej się mnie bali.
Jak ktoś mnie chciał zaczepiać, to go gasiłem chłodnymi słowami patrząc mu w oczy.

Dużo szczekali ale jak chciałem bezpośredniej konfrontacji (podpuszczalem ich) to się zamykali.

#przegryw #feels #oswiadczenie #normictwo #normikivsprzegrywy #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #szkola
  • 24
@Muodyhuopiec1919: Stanąłbym w obronie słabszego, gdyby nadarzyła się taka okazja. Mówię tutaj o fizycznym aspekcie, bo werbalnie zdarza się to dość często, gdy pojawiają się spięcia w pracy. Uważam, że nigdy nie należy lekceważyć osoby, która nie ma nic do stracenia.

inb4: gówno byś zrobił
@darkembrace777:
W całej edukacji było wiele patusów. Podstawówka była akurat na wsi. Było tam kilku braci patusów co się czepiali do każdego nawet do dziewczyn.
Oczywiście przyczepili się bardzo do mnie, bo często siedziałem sam itd
Jako że mam spore problemy z agresją i nie panuje nad emocjami to rzucilemsie kiedyś na jednego z nich ale od tamtej pory dali mi spokój.
Z patusami też łatwo sobie radziłem, bo możn akcji
@Dresiu:
A najlepsze jest to że kiedy mnie nauczycielka odciągnęła od tego patusa i skierowała do dyrekcji, to jakoś tak zakręciłem te osoby w sekretariacie, że wezwała policję ale nie na mnie tylko na tych wszystkich patusów.
Zostali wywaleni ze szkoły. Tak właśnie kończy dresiarskie bydło
@darkembrace777 przecież to oczywiste, więc o co ci chodzi? Że kiedyś pieprznąłem się i zrobiłem literówkę? Co to ma do rzeczy, skoro mówimy o twoim błędzie, który bynajmniej ze spudłowania we właściwy klawisz nie wynikał. Żałosne.