Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Mireczki z #slask gdzie w naszej węglem i smogiem krainie płynącej najlepiej się osiedlić? Gdzie w waszej opinii najlepiej się mieszka? Szukam działki pod budowę domu, ale nie wiem gdzie się osiedlić. Jestem z #zabrze i ciekawie jest w okolicy osiedla Kopernika,ale kupić tam działkę to cud... Mam dwójkę malutkich dzieci więc bliskość szkòł, basenów itd mile widziana, coś z łatwym dojazdem do A4 dtś lub A1. Idealnie by było postawić dom wśród nowej zabudowy domków, ale nie na zupełnym #!$%@?, znacie takie miejsca?
Dodam miasta #katowice #gliwice #chorzow #mikolow
#budujzwykopem
Volter - Mireczki z #slask gdzie w naszej węglem i smogiem krainie płynącej najlepiej...

źródło: comment_G8HbCifGkxIAJ1RlB0IzvlPPURmVI6UE.jpg

Pobierz
  • 16
Sprawdź Gliwice okolice trynku. Względny spokoj na niektórych ulicach mały ruch. Dużo szkół, przedszkoli żłobków na samej dzielnicy i okolicy. Blisko a4 i dts.
@Volter: Halemba, Bielszowice. Do A4 rzut kamieniem, do DTŚ nie jest dużo dalej, ze względu na trasę N-Ś (a za rok-dwa A4 będzie się łączyć z DTŚ), szkół w opór, basen albo na Halembie, albo na Rudzie.
W tych dwóch lokalizacjach buduje się mnóstwo domków ostatnimi czasy, jeszcze dachu nie mają, a już sprzedane. W większości brane przez rodziny, właśnie ze względu na bliskość wszystkiego.

Na Borowej Wsi i temu podobnych