Wpis z mikrobloga

Drodzy koledzy, pewnego razu był sobie związek dwóch przedstawicieli gatunku o innych płciach, związek trwał w okolicach roku po czym sie rozpadł (odmienne zdania na różne tematy). Dziewczyna zaczęła pić i imprezować aby "zapomnieć" a jak wiadomo na imprezach kończy sie różnie, przelizała sie z dwoma chłopakami. Po pewnym czasie nadszedł promyk nadziei na ich powrót do siebie.. Oczywiście dziewczyna mówiła, że to był ogromny błąd, że żałuję bo gdyby mogła cofnąć czas to by tego wszystkiego nie było. Kocha tamtego (z którym była) chłopaka i tylko z nim chce być, inni się nie liczą..

Co ów chłopak powinien zrobić? Olac tą Karyne czy ślepo wierzyć w jej zapewnienia?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #impreza
#gownowpis #patologiazewsi #patologiazmiasta #p0lka
#p0lipedcontent
  • 7
@Grednow zazwyczaj gdy związek się kończy ludzie nie widzą dla niego ratunku. Bardzo ją to zraniło i to zrozumiałe, że chciała jakoś o tym zapomnieć. Według mnie trochę zły sposób, ale jesteśmy tylko ludźmi. Ja bym jej uwierzyła, chociaż wydaje mi się że mamy za mało informacji by cokolwiek doradzić.
Przede wszystkim jednak radzę Ci iść za tym co podpowiada Ci intuicja, za tym co czujesz.
No i oczywiście jeśli masz jej