Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #bekazpodludzi
Kiedy czytam takie komentarze niby "oswieconych" Europejczyków gardzących "polactwem na zasilkach" jak @Cyjanek_i_Szczescie staje mi przed oczami typowy Janusz patrzący z nienawiścią na swojego sąsiada któremu dobrze sie wiedzie. Nie ma bardziej obrzydliwej cechy niż gnojenie własnych rodaków za to, że lepiej im się żyje.

No widzę nawet wykop zaczyna popierać pis.. żal mi na was patrzeć - powiedzcie mi - jak zniechęcanie ludzi do pracy i budowanie armii żyjącej na wszelkiego typu państwowych zapomogach poprawia sytuację kraju? Albo wzrost gospodarczy? Znaczy się - wszyscy się bogacimy, bo część współegzystujących z nami ludzi przeżera naszą kasę za friko, tak?


Rzygać mi się chce od takich wywodów. Idioto, państwo zabierało ci, zabiera i będzie zabierać, różnica jest tylko taka, że dziś duża część tej kasy idzie na przyszłość tego kraju, czyli dzieci, dzięki którym ten kraj w ogóle będzie jeszcze istniał, a dawniej szła nie wiadomo gdzie, rozpływala się, była r-----------a na słomiane inwestycje i wyludzenia vatowskie, lądowala w kieszeni cwaniaków. Obrażanie się za to, że dziś idzie do polskich rodzin to najbardziej kołtuńskie,
polackie zachowanie, przez które właśnie Polak nie ufa Polakowi. Gardzenie własnym narodem jest przyczyną, dla której ten kraj jest wciąż zacofana względem Europy. Popatrz na Żydów, popatrz na Amerykanów, Francuzów, Niemców, skandynawów, czy oni by mieli za zle, że rząd daje kasę na dzieci ich współobywateli? Przecież oni ładują pieniądze w zasiłki dla kolorowych, ktorzy nawet nie pracują, uważasz, że to jest lepsze niż wspieranie Polaków przez Polaków?

Naprawdę to wykracza poza moje rozumowanie. Po co człowieku srasz we własne gniazdo? Beneficjentami 500+ są twoi znajomi, członkowie twojej rodziny którzy mają dzieci, oni też są robactwem i patologią? Podaj statystyki madralo ile rodzin utrzymuje się tylko z 500+ i nigdzie nie pracuje, proszę o dane.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kociooka: Wow - stałem się bohaterem mikrobloga - yeah! No dobra - idiotko - skoro już tak sobie słodzimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nie jestem od płacenia za dzieci, których nie zrobiłem. Jestem kapitalistą - wyznaję zasadę: nie zabieraj mi pieniędzy bez sensu, to ja sobie poradzę. Co do sąsiada, na którego tak niby złowrogo patrze - to on też sobie poradzi i jego dzieci
  • Odpowiedz
@kociooka: A i jeszcze to, bo to jest już tak piękne, że padłem:

staje mi przed oczami typowy Janusz patrzący z nienawiścią na swojego sąsiada któremu dobrze sie wiedzie

Czyli, jeśli np. złodziej przyjdzie i okradnie mi pół domu, to złodziejowi "dobrze się wiedzie", a ja będąc o to wkurzonym jestem typowym Januszem, patrzącym z nienawiścią na rodaka? ( )
  • Odpowiedz