Wpis z mikrobloga

@Adry420: tego nie powiedziałem, ale #!$%@? mnie takie zachowanie. W większości komentarzach na fb widać ze strony zwolenników lgbt jak wypowiadają się o osobach przeciwnych tej ideologii. Nieważne, ze uargumentowujesz swoje zdanie i tak jesteś #!$%@? homofobem bez mózgu
  • Odpowiedz
@Dikson2001: wiesz ja raczej zachowuje neutralność bo rozumiem obie strony... Jestem też homofobem bez mózgu ale co się komu #!$%@? do łóżka i co komu #!$%@? do głowy że ktoś chce być inny? Jesteś inny to bądź j #!$%@? komu do tego
  • Odpowiedz
  • 1
@TheAwaken sam też siedzisz Cicho jak ktoś ogranicza Twoje prawa?
Głupio robią to fakt, ale sam tekst ze sami bicz kręcą zamiast siedzieć cicho jest idiotyczny po prostu.
  • Odpowiedz
@Dikson2001:
I komentarze innych osób lgbtq+ na temat tej osoby

społeczność lgbt reprezentuje sobą miłość i szacunek do wszystkich nieważne jakiej są religii oraz do tych zmarłych, mam nadzieję że jesteś z siebie zadowolona bo przez takich jak ty nasza walka jest 100 razy trudniejsza


i wcale nie trzeba mieć znajomych lgbtq+ wystarczy komentarze poczytać i takie głosy same się znajdują.
  • Odpowiedz
Kwintesencja inteligencji lgbt, oczywiście przeciwnicy tej ideologii to zacofani ludzie


@Dikson2001: Znowu bicie piany do zgrupowania osób, którego się akurat nie lubi. Debilem możesz być niezależnie od ideologii. Szkoda, że skrajne czubki nie są w stanie dostrzec idiotów we własnych szeregach i zrobić z nimi porządek.
  • Odpowiedz
@Dikson2001: A czyli jak ja wybiore zdjęcie, gdzie seba robi coś głupiego to będzie dowód, że to jednak prawicowa ideologia jest zacofana? Ech, ale czego ja oczekuję, logicznego myślenia od homofoba...
Wczorajszy marsz pokazał pięknie kto jest normalny
  • Odpowiedz