Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy macie jakieś nietypowe upodobania przez które zwracacie uwagę na płeć przeciwną? Styl, charakter, zachowanie etc.

Jeśli o mnie chodzi, to zawsze zwracałem uwagę na dziewczyny, które miały różnobarwne tęczówki.
Mój kumpel zarywał do każdej "alternatywki". Przeszło mu dopiero wtedy, kiedy zaczął się boom i z prawdziwego stylu bycia zrobiła się moda - alternatywki stały się mainstreamowe heh ironia - w sumie lepiej dla niego, bo zarywał do naprawdę nieciekawych dziewczyn.
Moja koleżanka zawsze zwracała uwagę na facetów, którzy potrafią (z naciskiem na słowo potrafią) i nie boją się tańczyć. Jeśli facet potrafił ot tak wyjść na parkiet i zacząć samemu tańczyć, tylko dlatego, że poleciała jego ulubiona nutka, to moja kumpela już patrzyła na niego jak w obrazek.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest takie powiedzenie, ze jak ktos dobrze tanczy, to jest dobry w lozku. Moim zdaniem to z tancem polega na tym, ze nie jestes sztywny, a raczej wyluzowany, nie jestes niesmialy tylko dynamiczny, jezeli byles w stanie wyjsc sam na parkiet to prawdopodbnie nie jestes #!$%@?. Jak ktos jest wysoki to tez laski inaczej patrza, bo cos tam z tylu glowy- instynkt- podpowiada, ze to jest bardzo wazny sygnal :)
@AnonimoweMirkoWyznania: Umiem tańczyć jak SuperWolf. Ogólnie zauważyłem, że ludzie zwracają uwagę u płci przeciwnej na takie cechy, które dawały sukces w przeszłości (tzn. miała koksa brodacza jako pierwszego chłopaka to będzie obczajać koksów brodaczy, gość miał dziewczynę z dużym srajewem to będzie to obczajał). Zapewne jest to jakiś mechaniznim wbudowany w nasze jestestwo a my jesteśmy tylko biorobatami ( ͡° ͜ʖ ͡°). U mnie to dziewczyny wyglądające
s.....d - @AnonimoweMirkoWyznania: Umiem tańczyć jak SuperWolf. Ogólnie zauważyłem, ż...