Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirabelki. W sumie nudzi mi się strasznie i nie mam co robić więc postanowiłem zrobić #ama z chłopakiem (czyli mną XD), który cierpi na ZDIAGNOZOWAN ANOREKSJĘ, od około 4 lat. Odpowiem na wszystkie pytania. Choroba doprowadziła mnie w najgorszym momencie to kiepskiego stanu zdrowia fizycznego i psychicznego. Nawet miałem myśli samobójcze I nie tylko, trafiłem też kiedyś do szpitala przez i raz prawie do prywatnego szpitala który leczył chorych psychicznie, z nalogami, nerwica, przejściami itp. Jestem ciekaw czy kogoś zainteresuje temat chociażby czy zostanie olany. Odpowiem na pytania raczej poważne ale jak coś dziwnego i śmiesznego why not XD odpowiem nawet na pytania o postrzeganie przez przez dziewczyny takiej osoby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #odzywianie #anoreksja #zdrowie #choroby #depresja
  • 21
  • Odpowiedz
@hora_curka: tak xD w szkole średniej poznałem dziewczyne, dwa lata starsza i z nią mailem pierwsze segzy xD a wpadłem jej w oko przez wygląd, tj kolczyki chociażby i sposób ubioru, byłem mega chudy wtedy, mówiła że wyglądałem w #!$%@? poważnie, nigdy się nie uśmiechałem i "zostawialem za sobą, ból, cierpienie i rozkład" czy jakoś tak XD
  • Odpowiedz
@WscieknietyWaz: w skrócie miałem dość siebie za nastolatka, czułem się niefajny, nie atrakcyjny i ziomek najlepszy wówczas miał wiele psiapsi i miał rwanie. No i był #!$%@? chudy i przez to zacząłem się tak odchudzać że poszło ZDECYDOWANIE za daleko
  • Odpowiedz
@xentropia: no ja ostro sie pokaralem tym. Już ze 3 razy przytylem i chudlem. Teraz staram się jeść normalnie tylko Tez mniej i ćwiczę. #!$%@? uczucie gdy ludzie #!$%@? rano śniadanie, potem obiad, na mieście kebab a potem jeszcze coś. A ja nie, w dodatku przejmowanie się nawet lekkim wzrostem wagi a dlatego niektórych chłop bez brzucha kiepsko rucha a dziewczyny mówią za to że takie coś lepsze niż bycie
  • Odpowiedz