Wpis z mikrobloga

Siemanko, od +/- 10 lat jestem klientem Plusa, ostatnie trzy lata miałem abonament w pakiecie z telefonem, ale wczoraj skończyła mi się umowa, telefon został spłacony i stoję przed decyzją, którego operatora teraz wybrać. Jako że cudowny system marketingowy sprawia, że bardziej opłaca się przenieść numer do nowego operatora niż kontynuować abonament w #plus, zastanawiam się, gdzie najbardziej opłaca się obecnie wziąć abonament z telefonem za max 100-120 złotych. Najbardziej zależy mi na tym, żeby telefon był sensowny i było sporo internetu, reszta mi tam rybka. Macie jakieś doświadczenia związane z tym, dokąd najbardziej opłaca się przenieść teraz numer? Te "wolne od abonamentu" miesiące po przeniesieniu numeru, którymi kusi Orange czy Play to mocna ściema? #telefony #abonament #orange #play
  • 9
@koszmareq69: jestem od podobnego czasu w Orange i płace całkiem przyzwoite pieniądze jak za nielimitowane internetu, telefony itd. + sama babeczka od nich mówiła mi, ze nie opłaca się brać telefonu w abonamencie.. osobiście polecam się u nich orientować co mogą Ci zaproponować ;)
@homelessbieber: Ja wiem, że się nie opłaca, ale jestem biedakiem i nie umiem odkładać i dużo łatwiej mi zapłacić co miesiąc abonament wraz z ratą za telefon, nawet jeśli ostatecznie do niego kilka stów dopłacę.
@k_quant: Odwykłem już od telefonów na kartę, dlatego pytam o abonament.
@koszmareq69: Witam. Zalecam, abyś opisał swoje oczekiwania za pomocą formularza: https://bit.ly/2vvLWaD Wpisz w nim: imię i nazwisko oraz numer telefonu, a także preferowane godziny kontaktu. Konsultant postara się zaoferować satysfakcjonującą umowę. Przyspieszę realizację zgłoszenia, jeśli podasz mi otrzymany numer referencyjny (z tematu automatycznej odpowiedzi).