Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki, organizuję #rozdajo z okazji ukończenia mega projektu jakim jest #ksiazka o #seo, której jestem współautorem. Do rozdania 10 egzemplarzy podręcznika do #pozycjonowanie o nazwie SEO Playbook. Autorem jest Sławek Czajkowski, w książce udzieliło się ponad 20 topowych specjalistów z kraju. To niemal 400 stron konkretnej wiedzy, która pozwoli zbudować bardzo solidne podstawy i usystematyzować wiedzę bardziej doświadczonym w #marketinginternetowy. Dodatkowym smaczkiem rozdajo jest fakt, że w każdej książce jest kupon na miesięczny dostęp do narzędzia wspierającego pozycjonowanie (Surfer) które równolegle rozwijamy ze Sławkiem i resztą ekipy np @lucku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pluśnij aby wziąć udział, zwycięzców rozlosujemy jutro o 13! Dodaję też znalezisko, jeśli masz ochotę - kopnij: https://www.wykop.pl/link/5052259/ksiazka-seo-playbook-poradnik-o-pozycjonowaniu-mireczek-wspolautorem/ :) No i dla zasięgów #ksiazki
michal-suski - Czołem Mireczki, organizuję #rozdajo z okazji ukończenia mega projektu...

źródło: comment_OPayNWTynmpxq70cylk4QgPnlVwW1M2B.jpg

Pobierz
  • 82
@michal-suski: Fajne narzędzie, używam (a właściwie używałem) regularnie. Jednak odkąd wyniki są ograniczone w wersji darmowej do 10 niestety raczej rzadko wracam :(

Także życzę, żeby się rozwijało i wielu dobrych klientów, bo narzędzie bardzo fajne :)

Ps. Projekt niekomercyjny, hobbystyczny, dlatego raczej staram się unikać opłat z tego typu usługi.