Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałbym się wybrać z Różową na łażenie po górach. Chcielibyśmy wejść i zejść w Zakopanem i nocować w schroniskach. Pytanie retoryczne: czy ktoś z Was przerabiał temat? :P Podeślijcie jakiś plan wycieczki którego dnia gdzie, w jakisch schroniskach noclegi itd ;)
#gory #tatry #zakopane
  • 18
zostaje wam ewentualnie spanie w nich na podlodze


@boa_dupczyciel:
Byłem w święta i na 4 schroniska nie pozwolili spać na podłodze w żadnym:
Chochołowskiej, Ornak, Konradowa zamknięta, Murowaniec.
@vivanat:
Ja w święta zrobiłem 5-dniowy trip jak powyżej. Ale w święta nie było aż tak dużo osób w górach i były miejsca w schroniskach. Ale z każdego z nich schodzi prosta droga (rowerem wjedziesz) do miasta i zawsze można wrócić i
@vicher62:
Moim zdaniem każde schronisko zrzeszone w PTTK powinno miedz obowiązek przyjmowania na glebę, inaczej traci statut "schroniska PTTK".
"Hotel Górski PTTK Kalatówki" widać że nie jest schroniskiem, ale w nazwie nie kłamią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I jak takie "schronisko" Murowaniec się zasłania przepisami przeciwpożarowymi, to niech dorobią te drzwi, bo to nie jest duży koszt, patrząc jakie mają ceny na stołówce i noclegów ( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vivanat: Bez szans że schroniskiem. W ogóle dziwny pomysł, schodzić do Zakopanego jeść? To się zupełnie z celem mija. W 5 tylko gleba ale i tak jest tłok i czasami ciężko kawałek dla siebie znaleźć.
@DJtomex: no tak, wszystko. akurat te 2 to jakaś tam szansa jest, ale 5 stawow, murowaniec i morskie oko na 100% bez szans. Czasem na grupie Tatromaniacy na fb ludzie pisza że odstąpią nocleg.
@vivanat: fajny pomysł, ale nie ma sensu nocować jak można taniej w Zakopanem, jedynie na orla perc jak chcesz iść to wtedy można porezerwowac.
Mogę Ci zrobić, ale pod niego musisz rezerwować i cie wyjdzie 1000 zł za osobę jak nie lepiej
@vivanat: ej nie gadajcie, trzeba po prostu próbować. Ja 22-27 czerwca robiłem trasę od Chochołowskiej do Murowańca i klepałem wszystko na początku czerwca i nawet w Murowańcu miałem miejsce. A w Ornaku ludzie spali na glebie bez problemu