Wpis z mikrobloga

  • 142
Ta zasada 'premiowania bramek wyjazdowych' nie ma kompletnie sensu, a juz #!$%@? w ogóle w dogrywkach xD no bo w sumie niby czemu jedna z drużyn jest premiowana tylko dlatego, że jakiś typ wyjął kulkę z nazwą drużyny jako drugą, przez co rewanż gra na wyjeździe xD
#mecz
  • 26
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nerevarr: Wiem. Może źle to zabrzmiało, ale chodzi o to że w ligach w odróżnieniu od ligi mistrzów bramki na wyjeździe nie liczą się podwójnie, a mimo to widać różnicę w ilości zdobytych punktów na wyjazdach względem domowych występów. Dlatego uważam, że trudniej się gra na wyjazdach i zasada podwójnych bramek ma sens. Wg mnie zasada ta nie powinna obowiązywać tylko w dogrywce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co z tego, że na wyjeździe gra sie trudniej, skoro i tak obydwie drużyny grają i u siebie i na wyjeździe. Poza tym w pierwszym meczu zespoły się poznają, w zależności od gry i wyników mogą stosować różne taktyki więc ta zasada jak dla mnie też jest mega bez sensu. Ci co np zremisowali na wyjeździe 2:2 albo wyżej mogą postawić autobus w drugim meczu przy niższych remisach i w dupie mają
  • Odpowiedz
@kammel19: no dlatego ważny jest ten aspekt psychologiczny, zwłaszcza na tym najwyższym poziomie. Drużyny topowe w kluczowych fazach LM zdecydowanie wolą grać właśnie 1 mecz na wyjeździe bo jak wygrasz - zajebiście wywieść dobry wyniki z wyjazdu mając perspektywę gry na własnym stadionie. Jak przegrasz - cóż lepiej odrabiać wynik ze stadionem dopingującym Cię w każdej akcji niż przy aranżacji gwizdów i obelg. Barcelona zmiotła Liverpool a potem Liverpool zmiotł Barcelonę,
  • Odpowiedz