Wpis z mikrobloga

Po długich poszukiwaniach opinii odpuszczam zakup #xiaomi #mi9 zdecydowałem się na zakup #oneplus7 , ktoś poleci gdzie najlepiej kupić? chcę na raty więc albo #allegro (jaki sprzedawca najlepiej?), albo kredo i wtedy zakup w CH ( z odsetkami zakup z #gearbest wyjdzie mnie ok 2000 zł, czy jest sens oszczędzać +/- 400 zł względem zakupu w PL?
#oneplus #android #smartfon #telefon #electropl #oleole #xkom #komputronik #mediaexpert
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jkbck: raczej zadne opinie, stara ma mi9 więc nie potrzebowałem dodatkowych, sam miałem kupić mi ale z racji że znajomy ma OP3 i strasznie zachowala zacząłem drążyć temat op7 i jestem zdecydowany (chyba :p) szkoda że póki co brak większych recenzji na yt
  • Odpowiedz
@mariusz2159: OK... wiem ze moze nie bedzie pomocna opinia, ale wlasnie kupilem z chin przez allegro za 2099 i mi przyszedl wczoraj. Niestety musze odeslać, bo przycisk głośności nie przycisza. Będzie mnie ta p------a jednak irytowac. Jeszcze przetestuje telefon przez weekend i moze znow zamowie z chin, ale teraz bezposrednio z kuponu bo wychodzi 1800 PLN chyba na gearbest..

FYI. Mam obecnie 5 letniego Nexusa 5 i jest super jesli
  • Odpowiedz
Do chin, zwracam. Mam 30 dni, a kupiłem 25.06.
Maly update: ładowałem wczoraj pierwszy raz o ok 7 rano przez 50 min ? Do 95 % i urzywalem trochę wieczorem i teraz w pracy przez cały dzień zerkam i gadam przez Messenger i mam jeszcze 13 %, więc nie jest źle.
Chyba do kamery mogę sie jedynie przyczepic
  • Odpowiedz
@mariusz2159: Sorry, że tak późno reagujemy na Twój wątek, ale polecamy się oczywiście do zakupu OnePlus - wszystko legitnie i również mamy raty 0% dostępne (takie prawdziwe 0%, RRSO 0%). Jednego OnePlus 7 mamy nawet w zespole i musiałbyś zobaczyć radość naszej koleżanki w ciągu pierwszych dni użytkowania - nie da się tego opisać. Może masz jakieś pytania w sprawie tego modelu?
  • Odpowiedz