Wpis z mikrobloga

Mirki mocno nie polecam jechania do McDonald's w Łodzi przy Mickiewicza 5, obok BP. Chyba, że macie za dużo w portfelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem tam już kilka razy i nie spotkało mnie to co dzisiaj. Wjechałem sobie pod McDonalda, elegancko zaparkowałem pod wejściem, zjadłem, wyjechałem i... za szybą znalazłem wezwanie do wniesienia opłaty dodatkowej na kwotę 95 zł. No ale dzisiaj to nie 1 kwietnia. Pierwszy raz spotkałem się aby płacić za stanie pod McDonald's w czasie korzystania z restauracji.

Sprawę zgłosiłem już bezpośrednio na stronie McDonalda i napisałem reklamację do EuroPark sp. z o.o.
Zobaczymy co z tego wyjdzie dalej. Jak nic nie ugram to przechodzą na dietę i nie jem już nigdy w mcdonaldzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#afera #wykopefekt #lodz #mcdonalds #europark
pottymouth - Mirki mocno nie polecam jechania do McDonald's w Łodzi przy Mickiewicza ...

źródło: comment_ASNHF8JXoKlMgWPsiLYYhh997vzrBj1F.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@pottymouth Przecież tam wszedzie są wielkie oznaczenia, żeby pobrać bezplatny bilet z parkometru, ktory mijales wchodzac z parkingu. Ignorujesz znaki, to co się dziwisz?
  • Odpowiedz
@wojtek656: nie zwróciłem uwagi na parkomat. Ale byłem tam wcześniej i parkomatu nie było raczej. A na pewno nie dostałem wcześniej mandatu za parkowanie.

@kiszczak: mówisz o drobnym regulaminie przy wjeździe? Przecież to jest teren McDonalda i nie powinno być w ogóle takiej sytuacji. Nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałem.

@Dashbloom: XD
  • Odpowiedz
@pottymouth Drobny regulamin? Tam jest parę tych znaków. Nie da się nie zauważyć. Po prostu to zignorowales, a teraz grasz pokrzywdzonego. Teren maca, więc mogą sobie ustalac zasady parkowania. W konstytucji masz zagwarantowany darmowy parking przy macu?
  • Odpowiedz
@pottymouth: McDonalds nic do tego nie ma, bo to nie ich teren. Europark opanował już chyba większość tego typu parkingów. Napisz bezpośrednio do nich i załącz paragon z Maca albo dowód zapłaty kartą i wytłumacz, ze nie zauważyłeś znaków, parkowałeś tam dawno i tego nie było, etc. Mi uznali reklamację jakby co.
  • Odpowiedz
@pottymouth: ten "parkomat" tam jest już od ponad roku lekko... na początku chodził pan i ostrzegał, rozmawiałem z nim chwile i jest to spowodowane tym że ludzie przyjeżdżali tam i parkowali sobie na parkingu McDonalda i szli do domu/do pracy, stąd te reguły. I prawidłowo!
Możesz probować wymigać się małą spostrzegawczością, ignorowaniem znaków i nie wiedzą bo nigdy tu nie byłeś, może to coś da, ale nie gwarantuje
  • Odpowiedz
Jakby co to nie tylko maki, w Gdańsku też biedronki i inne lidle opanowane, szczególnie te w okolicach biurowców, wiec oczy dookoła głowy...
  • Odpowiedz
@Piottix: @Mirekzkolega: mam potwierdzenie płatności kartą, paragony wyrzuciłem.

@wojtek656: No ja tam już byłem wcześniej i nigdy nie dostałem takiego wezwania. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@kiszczak: Będąc wieczorem gdy jest już ciemno to można tego nie zauważyć.

@Kramarz: Tak myślałem, że jest to spowodowane nadużyciami. Też uważam, że dobrze ale dlaczego dojechali swojego stałego klienta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pottymouth: jest regulamin parkingu, który zobowiązujesz się przestrzegać parkując na terenie parkingu.
Nie wiem jaką masz szansę na wygranie z tym, możesz próbować się sądzić, ale jak nie pyknie to koszta spore.

A co do oznakowania, to nawet na drzwiach wejściowych do Mc masz naklejkę w stylu: Proszę pobrać bilet i wsadzić za szybę.
  • Odpowiedz
@Ryonnen: Nie wykluczam swojej winy przez nieuwagę bądź roztargnienie oraz przez to, że nie byłem przygotowany na taką sytuację. Zaskoczyli mnie tym skurczybyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kiszczak: szczerze kompletnie nie zwróciłem uwagi na informacje, że to płatny parking ale... trochę zaintrygował mnie widok parkometru przy wejściu. No nie ogarnąłem tematu. Mam nadzieję, że uda się odwołać z pozytywnym skutkiem.
  • Odpowiedz