Wpis z mikrobloga

Mirki mocno nie polecam jechania do McDonald's w Łodzi przy Mickiewicza 5, obok BP. Chyba, że macie za dużo w portfelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem tam już kilka razy i nie spotkało mnie to co dzisiaj. Wjechałem sobie pod McDonalda, elegancko zaparkowałem pod wejściem, zjadłem, wyjechałem i... za szybą znalazłem wezwanie do wniesienia opłaty dodatkowej na kwotę 95 zł. No ale dzisiaj to nie 1 kwietnia. Pierwszy raz spotkałem się aby płacić za stanie pod McDonald's w czasie korzystania z restauracji.

Sprawę zgłosiłem już bezpośrednio na stronie McDonalda i napisałem reklamację do EuroPark sp. z o.o.
Zobaczymy co z tego wyjdzie dalej. Jak nic nie ugram to przechodzą na dietę i nie jem już nigdy w mcdonaldzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#afera #wykopefekt #lodz #mcdonalds #europark
pottymouth - Mirki mocno nie polecam jechania do McDonald's w Łodzi przy Mickiewicza ...

źródło: comment_ASNHF8JXoKlMgWPsiLYYhh997vzrBj1F.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@pottymouth : ten parkomat już z rok tam stoi, jest doskonale widoczny, tak samo znaki, a ludzie i tak go olewają i nie biorą bilecików bo myślą chyba, że nikt z kontroli nie przyjdzie. Albo po prostu są przyzwyczajeni i nie zwracają uwagi.
  • Odpowiedz