Wpis z mikrobloga

@Cybher1: To z--------o dało się wytrzymać na grupkach fejsbukowych (no bo wiadomo jaki tam jest poziom), ale nie sądziłem że rozprzestrzeni się to też tak na wykopie. Nie rozumiem, przecież to jest bezbeckie tak bardzo. Hihi, Major dziadzio, hihi. wtf ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@GavriloPrintic: Też zauważyłem. Na gimbogrupkach takie fotki zbierają po trzysta lajków i chyba nawet tyle samo tych rakowych oznaczeń w komentarzach, podczas gdy jak pojawił się dziś też post z jakimiś informacjami o Mariuszu Chodorze, to przeszedł on prawie w ogóle bez zauważenia. <---- fani Szkolnej 2k19
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: ale to tylko mała część wykopu to robi. Ten tag już dawno nie jest hermetyczny, ja takie g---o jak ten faceapp po prostu ignoruję i skroluje. Swoją drogą to ostatnio nie chce mi się tego tagi już przeglądać bo więcej skrolowania niż interesującej treści. To zasługa napływowców, odkąd ten tag ma takie zasięgi to jedna wielka kupa.
  • Odpowiedz
@PZt37: Po części racja. Jak jeszcze taka fotka ma jakiś opis który jakoś zabawnie ukształtowuję tą wizję, to w sumie ok. Ale podejrzewam że większość ludzi jara się tak tym bo to jest teraz jakaś nowa wielka moda w mediach, a nie dla abstrakcyjnych wizji starego Majora mówiącego "ja kamery zaraz zabiorę...".
  • Odpowiedz