Wpis z mikrobloga

tylko o to, że ja jestem dla niego gorsza, bo nie wierzę


@Paruwaruwa: Że #!$%@? niby skąd ten wniosek? Facet ci powiedział że jest wierzący a ty już widzisz jak cię nawraca i poniża, bo jesteś niewierząca. Weź go olej - szkoda chłopa.
  • Odpowiedz
  • 9
@Paruwaruwa a ja się z Tobą zgadzam bo też nie wyobrażam sobie byc w związku z osobą religijna, a tym bardziej nie miał bym ochoty na te poglądowe potyczki.

Zawsze mi rodzina biadolila: 'zobaczymy jak poznasz swoją żonę i ona będzie chodziła do kościoła'. No nie sądzę, bo to się nigdy nie stanie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Paruwaruwa: Ja kiedyś byłem na randce z katoliczką bo była ładna więc chciałem sprobowac szczęścia czuj że wyskoczyla z tekstem ze haloween to wymysl szatanski i dzieci grzesza a jak zapytalem o coś innego co sądzi to stwierdzila że nie ma zdania bo nie wie co kościół sądzi na ten temat i musi sorawdzic xd tylko bym się męczył z taką
  • Odpowiedz
  • 18
@Shodan56
@varmiok
@shakerrti1 ale on już napisał napisał do niej z wyczuwalna pogardą 'tak czułem xD' a na pytanie czy na siłę nawraca innych odpowiada 'ciężko ocenic'.

Jeżeli masz inne poglądy i nie życzysz sobie żeby Ci ktoś wciskal na siłę swoje
  • Odpowiedz
@Paruwaruwa: gdzieś coś kiedyś słyszałem że istnieje coś jakby sympatia przeznaczona dla ludzi wierzących, także tego... może warto taką wersję tindera zrobić
jak ktoś to wykorzysta to poproszę 10% własności
  • Odpowiedz
@Paruwaruwa: Ja to widzę inaczej, gość informuje Cię że jest katolikiem. Zakładając że może ci to nie odpowiadać. To że na siłe nawraca innych sama sobie dopowiedział, on wcale tego nie potwierdził.

Druga kwestia to osoby wierzące nie mogą zakładać kont na portalach randkowych ?
  • Odpowiedz
To że wierzy i się do tego przyznaje nie oznacza że jest gorszy


@varmiok:

Szukasz problemu na siłę.


@dendrofag: I rozumiem jakby napisał że jest muzułmaninem czy scjentologiem to też byście tę samą tolerancyjną logikę zastosowali? Jak ktoś sobie wierzy to jeszcze pół biedy, ale typ chodzi do kościoła więc sytuacja jest znacznie poważniejsza, bo jest mocno wkręcony w temat. Może nie byliście nigdy w związku z osobą mocno wierząca
  • Odpowiedz