Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@varmiok:

@Barto_: mamy 21 wiek a ludzie nadal nie mogą zaakceptować że każdy człowiek może wierzyć w co chce, mieć poglądy jakie chce i robić co chce jeśli nie łamie to praw innego człowieka

No właśnie, np. mogą kisnąć z katooszołomstwa albo lewackiej logiki. Zabronisz się naśmiewać z głupoty? Coś słabo u Ciebie z tą akceptacją poglądów u innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Paruwaruwa #!$%@? od niego, będzie ci truł jakimś katolickim rakiem czy w niedzielę sobie nie poleżycie dłużej bo musi wstawać do kościółka XD albo seksy tylko po ślubie i tylko wtedy jak będziecie chcieli mieć dzieci, rodzice też pewnie obłąkani pod tym względem i gdy tylko nie pojawi się na niedzielnej mszy to go wydziedziczą a wieś będzie chciała spalić na stosie, pewnie też jak jest ze wsi to ma beke z
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@shakerrti1: @dzek: jakby naprawdę nie chciał nawracać i nie nosił się z tą myślą, to napisałby wprost: "Wiara jest indywidualną kwestią, nie chcę nikomu nic narzucać." a nie "Tak czułem. Ciężko mi ocenić" xD


@Kwazariusz: chyba ci do reszty Mirko załadowało mózg xD przecież "tak czułem" jest do tego że chyba jednak jej przeszkadza, że jest katolikiem, a "ciężko ocenić", że ciężko mu ocenić czy nie uzna go za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Paruwaruwa: spróbuj go poznać, sama byłam w takiej sytuacji, tylko odwrotnej, i jakoś się dogadaliśmy. Ja chodzę do kościoła i wierzę, on nie!

@amethis: a ślub już był gdzie jedno chciało tylko cywilny, a drugie koniecznie kościelny?
Potem chrzest dzieci, gdzie jeden rodzic nie chce chrzcić, a dla drugiego to kwestia "życia i śmierci"?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@szpongiel: nie pomyślałeś, że to "tak czułem" jest dalszym ciągiem "jeżeli Cię to nie przeraża to już jest dobrze" po tym jak OP zareagowała, dając do zrozumienia, że owszem ją to przeraża?
  • Odpowiedz
No właśnie, np. mogą kisnąć z katooszołomstwa albo lewackiej logiki. Zabronisz się naśmiewać z głupoty? Coś słabo u Ciebie z tą akceptacją poglądów u innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szpongiel: Acha czyli nie mogę wyrazić swojego zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak wam tak bardzo zależy na #wiara, to sobie załóżcie swój #tinder, a nie marnujecie czas normalnym ludziom (°°


@Paruwaruwa: Z rozmowy wynika, że to tobie przeszkadza, że on wierzy, a nie jemu, że ty nie wierzysz. Mnie lotto czy dziewczyna chodzi do kościoła, bardziej mnie obchodzi jej podejście do mnie.
  • Odpowiedz
@Paruwaruwa: fajnie, że gość nie kryję się ze swoją wiarą, tu nie ma problemu. Twoje pytanie czy nie należy do typowych nawracaczy też jest na miejscu, a odpowiedz juz daje powody by usuwac pare. Nie wiem gdzie wykopki widza problem kiedy facet daje sygnaly, ze jest wchloniety przez to.
  • Odpowiedz
czemu zakładasz, że od razu na cię nawracać, skoro stawil sprawę jasno? Tobie nie pasuje to każdy idzie w swoją stronę i tyle


@dzek: "ciężko mi ocenić" no w #!$%@? jasno postawił sprawę XD
Przypomnę, że nakaz apostolstwa jest wpisany w wiarę chrześcijańską. "Zawsze się trochę nawraca" - jakby powiedział klasyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@utopjec: to "ciężko mi ocenić" to raczej do jej pytania czy jest jednym z tych co na siłę nawracają ( ͡~ ͜ʖ ͡°) i tak jej delikatnie i uprzejmie odpowiedział

No ale wy widzicie to co chcecie xD klasyka - brakuje tylko tagu #bekazkatoli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szpongiel: nie pomyślałeś, że to "tak czułem" jest dalszym ciągiem "jeżeli Cię to nie przeraża to już jest dobrze" po tym jak OP zareagowała, dając do zrozumienia, że owszem ją to przeraża?

@powaznyczlowiek: to jest problem czatów, że czasem trudno się połapać co rozmówca miał na myśli ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz