Wpis z mikrobloga

@brzytew: k---a człowieku, jest 2019 rok, nie ma wymówki na nieznajomość angielskiego.

Ale znaj łaskę pana, przetłumaczę dla psa:

"Ja patrzący na ciebie z pogardą za brak znajomości faktu poznanego przeze mnie wczoraj."
  • Odpowiedz
@brzytew: to jest o tym jak inne mirki z komentarzy patrzą na ciebie z góry bo znają angielski mimo że jeszcze kilka miesięcy temu nie znali, wiec w sumie to nadaj c---a wiedzą tylko ogarnęli kilka podstawowych słów
  • Odpowiedz
to jest o tym jak inne mirki z komentarzy patrzą na ciebie z góry bo znają angielski


@Pozytron: Nie znać angielskiego w 2019 przynajmniej na poziomie jak zdanie z obrazka, to to samo, co k---a nie umieć dodawać w pamięci.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: tak zgadzam się wspólna mowa to obowiązek naszej generacji i dobrze, ale pamiętaj że jest tu masa kumatych mirków urodzonych troszkę wcześniej w troszkę innym ustroju i dla nich nauka angielskiego niebyła już taka oczywista i intuicyjna, a później zwyczajnie nie mieli na to czasu i potrzeby, trochę empatii ziomuś
  • Odpowiedz
troszkę wcześniej w troszkę innym ustroju i dla nich nauka angielskiego


@Pozytron: To znaczy o kim mówisz? Bo ja się urodziłem za PRLu, a mam pełną biegłość biznesową. Dla chcącego nic trudnego, to się tyczy wszystkiego. A jak ktoś jest leniwą bułą to jego problem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Maciek5000 @Pozytron @Hatespinner @frutson @Fighter_forGlory @tylkostrimi Jejku Panowie, spokojnie, tylko spokój nas może uratować. Gdybym wiedziała, że @brzytew nie umie angielskiego, to na spokojnie bym mu to przetłumaczyła. Myślałam, że to jakaś próba czepialstwa z jego strony. Rozumiem, że nie każdy ma zdolność do języków, albo nie miał możliwość nauki języka, chociaż trochę trudno mi uwierzyć w to, że będąc tak atakowanym z różnych stron
  • Odpowiedz