Wpis z mikrobloga

@Onbehalf: Pewnie dlatego, że komfortem różni się bardzo od ekonomicznej. Będąc pracownikiem linii lotniczych raz miałem okazję lecieć biznesem po taniości i dostajesz za co zapłacisz. Na krótkich lotach to mija się z celem moim zdanie, ale na międzykontynentalnych to bajka.
@Fevx: na mejla dostałem mejla o upgrade do biznes klasy za 2000 zł. Czyli łącznie 4K i tyle mogę płacić za każdym razem, ale 10k to przesada trochę. W dwie strony 20k zł, a chce latać dwa razy w miesiącu

@BajerOp: dlaczego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Onbehalf: bo to klasa biznes, a nie troszkę lepsza dla każdego. Wizerunkowo mają tam być ludzie zamożni którzy nie chcą się mieszać z innymi. Wystarczy kilku klientów za 5x więcej a i tak się opłaca niż męczyć się z ludźmi którzy zapłacili 2x więcej.
@Onbehalf: Bo tym lata biznes, a nie prywatni klienci. Dla korpo taki wydatek to nie wydatek.
Ja na długich lotach latam zwykle czymś w stylu economy plus i mi wystarcza. Kasę nawet może i mam, ale wolę sobie wynająć lepsze auto na miejscu, bo różnica między wypożyczeniem auta segmentu B i D jest więcej warta dla mnie niż klasa biletu na samolot.
@BajerOp: zamożni którzy nie chcą się mieszać z biedakami? O #!$%@?... a ja myślałem że dla komfortu i możliwości położenia się w samolocie.

@Neoplan: To ile mój biznes musi zarabiać żebym mógł sobie na to pozwolić. Minimum milion miesięcznie