Wpis z mikrobloga

Mam pytanie bo moi rodzice mają telefon stacjonarny z Orange a internet z NETI i jakiś pan na infolinii ORANGE powiedział że nie mogą zerwać umowy na telefon stacjonarny który nie jest potrzebny bo dzwonią tylko z graczkami i innymi badziewiami bo jak zerwią to nie będzie internetu od NETI. Bo to są ich łącza. CO wydaje mi się w #!$%@? robienie, nie mam czasu żeby dzwonić teraz na infolinię bo to trwa temu pytam was może ktoś miał podobną sytuację.
#netia #orange #umowa #telefonstacjonarny #pytaniedoeksperta #pytanie @Netia_Official
  • 19
Jak płacą za to 20-30 zł to pewnie za utrzymanie łącza, sam muszę płacić za telefon stacjonarny chociaż go nie używam, żeby mieć internet. Jak przeszkadza to po prostu odłącz telefon.
@patoologiaa niestety w Orange tak to wygląda. Utrzymanie które w innych firmach jest finansowane z (nierzadko niższych) abonamentów w Orange płatne jak za zboże. To jakiś domek że nie ma opcji na innego operatora?
@patoologiaa: Obecnie utrzymanie łącza w Orange za sam internet kosztuje 10 zł. Cena jest już podana z tym utrzymaniem czyli 60 zł na okres 2 lat bez podwyższenia abonamentu po roku. Oczywiście zgoda marketingowa i e-faktura w tym jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)