Wpis z mikrobloga

witam ekspertuf wykopu :) mam pytanie do posiadaczy s10+ Performance edition (1 TB i 12 GB Ram- pewnie to tak żre ale sie nie znam), czy u Was też bateria to totalna porażka? używam Dual Sim gdzie jedna karta ma tylko LTE (2 slot) a pierwsza nie bo nie potrzebuję i bateria przy średnim obciążaniu głównie rozmowy plus trochę netu, trochę aparatu.... to jakieś nieporozumienie, dnia nie może wytrzymać. Włączyłem wczoraj jakieś oszczędzanie energii gdzie wyłącza AOD, ucina procek do 70% i zabija większość procesów w tle no to jest lepiej ale nie po to mam jeden z najmocniejszych tel na rynku żeby okrajać go do 70%... załamka, telefon za 7 tys pln. Podobno jakaś aktualizacja miała to naprawić ale u mnie niby jest już aktualny na maksa #samsung #galaxys10 #telefony #smartfon #android czy takie cos w ogóle da sie reklamować? oglądałem przed zakupem dużo testów naszych jutuberuf i każdy mówił "s10+ super bateria spokojnie dzień wytrzyma przy dużym obciążeniu" zaraz pod tymi filmikami ich zapytam ciekawe co napiszą :)
  • 10
@Vaerlin: hehehe no min chodziło mi o 4K w 60 fps, ale że chciałem Dual Sim a mówili że w zwykłymS10 za słaba bateria to poszedłem za głosem ekspertuf z YT że w S10+ to spokojnie podoła,... i się kurrr zdziwiłem, wersję Performance mam przypadkiem a że to na firmę i różnicy nie było to wziąłem mocniejszy,... :) Dual Sim zabiera slot na kartę więc 1TB przy 4K 60 fps to
@paki82 na pewno dwie karty swoje robią, poza tym AOD, dolby atmos, pełna rozdzielczość ekranu... możesz ustawić czarny motyw i tapetę, żeby oszczędzić trochę baterii, ale ogólnie to Samsungi S mają kiepskie baterie (w moim S9 to jest dramat, ale ja w sumie mało używam, więc jakoś zyje)
@Vaerlin: AOD wyłączone, tryb nocny ON :) teraz znalazłem do baterii właśnie tryb oszczędzania, obcina procka jak pisałem do 70% i ogranicza parce apek w tle. Kupiłem go z myślą o właśnie kombajnie do pracy a tu jest tragedia. Po h mi mocne bebechy jak pół dnia nie wytrzyma na nich... tutaj powinna być min 5500 bateria