Wpis z mikrobloga

Jeszcze do niedawna myślałem, że problem umawiających się osób, które ostatecznie nie docierają na spotkanie głównie dotyczy OLX'a i ceny "Oddam za darmo".

Jak bardzo się myliłem. Sprzedaż mieszkania w Warszawie wygląda podobnie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Takich ludzi jest mnóstwo... A to przypadek z dnia dzisiejszego:

Przez telefon 5 minut przed umówioną godziną dzwoni facet i mówi, że nie przyjadą.
A moje pytanie "A czy mogę wiedzieć czemu?" pada odpowiedź, że mają już inne upatrzone ogłoszenia i jednak z tego rezygnują.

Nie powiem - gula mi urosła, ale odpowiedziałem tylko "Ok, w takim razie miłego dnia, do widzenia".

W domu postanowiłem mu napisać, żeby się ogarnął i zaczął szanować czas innych to nagle powstała historia o niemiłej przygodzie. Zresztą zobaczcie sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cebula #nieruchomosci #warszawa #jakzyc #janusze
Krzysi3k5 - Jeszcze do niedawna myślałem, że problem umawiających się osób, które ost...

źródło: comment_33dzdhOzk4VNHHyP3sJG6OK1SDyt0V0O.jpg

Pobierz
  • 12
@Krzysi3k5: aaa, sprzedajesz - jakoś tak mi to umknęło i założyłem, że chcesz wynająć. Kupić to nie, a przynajmniej nie w Warszawie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Krzysi3k5: co do historii, taa, ja mieszkam na niebezpiecznej prace, a kolega w centrum obok prestiżowego osiedla, wracając 200 metrów od knajpy oberwał z bańki, bo komuś się nie podobał, czy tam ktoś miał gorszy dzień.. wszędzie można trafić.