Wpis z mikrobloga

Ej mam w sumie takie dziwne pytanie.. Narkotyki są nielegalne itp itd.. policja łapie dilerów, znajduję plantacje itp.. ale jest jedna kwestia co mnie ciekawi. Raperzy w teledyskach ( ͡° ͜ʖ ͡°) już nie raz widziałem jakieś zielsko w teledyskach, palone blanty itp. I co? Policja nic z tym nie robi? Oni palą coś innego? Ktoś w temacie może mi wyjaśnić tą kwestie?

#narkotyki #narkotykizawszespoko #policja #rap #ciekawostki #hiphop
  • 22
  • Odpowiedz
@Ludfordzik: to jest tak samo jak moim ziomkom kiedyś psy pokazywały na przesłuchaniach zdjęcia, na których palą blanty zrobione z ukrycia
no i co z tego że to nie wygląda jak papieros? tam równie dobrze może być w środku melisa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

film / zdjęcie to nie dowód na to że jest to nielegalna substancja
musieliby ich złapać na gorącym
  • Odpowiedz
@berzelius: zapominasz ze Polska jest bardzo specyficznym miejscem I nie bylbym zdziwiony ze jtos siedzi bo policja zrobila zdjecia, ludzi palacych dziwne papierosy...
  • Odpowiedz
zapominasz ze Polska jest bardzo specyficznym miejscem I nie bylbym zdziwiony ze jtos siedzi bo policja zrobila zdjecia, ludzi palacych dziwne papierosy...


@eARLq3: wyroki skazujące są jawne - znajdź mi proszę o chodź jeden taki przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma szans na wyrok, nawet jakbyś przyznał przed sądem że były tam substancje zabronione ustawą
  • Odpowiedz
@janiszewski152: mam zawieszone prawo jazdy w Pl na 24miesiace za powiedzenie ze raz na dwa,trzy miesiace bywam w Amsterdamie I zapale. Masz racje poszlo na wniosek prokuratora, potem WOMP+odwolanie do WOMPu xD i starosta zawiesil...

Nie zostalem zatrzymany pod wplywem, na wlasne zyczenie zrobiono mi testy na zawartosc srodkow odurzajaxych, wynik negatywny. Pani psycholog poswiadczyla nieprawde, ale kogo to w tym chlewie obchodzi :)

Jedyne co mialem na mysli to ze
  • Odpowiedz
> mam zawieszone prawo jazdy w Pl na 24miesiace za powiedzenie ze raz na dwa,trzy miesiace bywam w Amsterdamie I zapale. Masz racje poszlo na wniosek prokuratora, potem WOMP+odwolanie do WOMPu xD i starosta zawiesil...


@eARLq3: odwoływałeś się od tego?

> Pani psycholog poswiadczyla nieprawde, ale kogo to w tym chlewie obchodzi :)


@eARLq3: co ma Pani psycholog do tego? :)

ale kanał :D co jest w ogóle napisane w
  • Odpowiedz
@janiszewski152: na wniosek prokuratora wizyta u bieglych psychiatrow sadowych, orzekli o moim uzaleznieniu(Amsterdam), zostalem skierowany do WOMP Koszalin, bez ustawowych testow I badan, zwykla rozmowa, pani psycholog zawiesila prawo jazdy na 18miesiecy. Odwolalem sie do lodzi, gdzie kolejna psycholog Kliniczna zawiesila prawo jazdy na 24miesiace. Odwolalem sie po raz trzeci I odwolanie zostalo rozpatrzone negatywnie xD. Juz nie moglem wiecej.
Ta swinia pani Odyniec z lodzi stwierdzila ze nie jestem uzalezniony,
eARLq3 - @janiszewski152: na wniosek prokuratora wizyta u bieglych psychiatrow sadowy...

źródło: comment_ON08fwAQlTBN4GkCSfRQp6Im6wZOsJnZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@eARLq3: @janiszewski152: informowalem ze spalem kilka godzin I przejechalem tysiac kilometrow, nie wiem czy moglo to miec wplyw na wyniki.
Informowalem ze moj s wyrok ulegl zatarciu I jestem osoba niekarana, wiesz co wpisala babka, karany, mowiac ze ona wie co ma wpisac xD
Polska to Osrajewo dla mnie. Szkoda zycia na ten chlew.
  • Odpowiedz
Informowalem ze moj s wyrok ulegl zatarciu I jestem osoba niekarana, wiesz co wpisala babka, karany, mowiac ze ona wie co ma wpisac xD


@eARLq3: no takich rzeczy sie nie mowi :D nie bylem karany i koniec - mozesz przed sadem nawet sie powolywac na to ze nie byles nigdy karany i nie wspominac o zadnych zatarciach - po to wlasnie to zatarcie skazania jest. Oczywiscie w KSIP maja wpis co
  • Odpowiedz
@janiszewski152: psycholog mysle ze powinien wykazywac sie wieksza doza empatii. Bylo minelo, kostowalo ok20k zl przez prawie trzy lata. Zostal Rzecznik praw obywatelskich I ETPC... ja #!$%@?.

Na wjezdzie do psycholog klinicznej marty odyniec, uslyszalem ze mam siedziec bokiem do niej bo jest okres zakazny I ona nie chce sie niczym zarazic xD
Polecam poczytac opinie o tej pani w sieci... ja zadnej nie napisalem.
  • Odpowiedz
psycholog mysle ze powinien wykazywac sie wieksza doza empatii. Bylo minelo, >kostowalo ok20k zl przez prawie trzy lata. Zostal Rzecznik praw obywatelskich I ETPC... >ja #!$%@?.


@eARLq3: powienien, ale wiadomo jak jest. Trzymac nerwy na wodzy i byc w miare milym w tak idiotycznej sytuacji (jeszcze jechac gdzies z Danii na ta spowiedz) jak ty byles to Dalajlama nawet nie dalby rady ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Przynajmniej nauczylo mnie to, zeby zawsze I kazdy kontakt z jakimkolwiek organem tej postkomunistycznej degregolady nagrywac I nigdy nie mowic prawdy, wszytkiego sie wypierac I nie przyznawac do niczego!


@eARLq3: dokładnie tak. Chociaż nie zawsze da sie nagrywać. Najlepiej po prostu nie pakować się w kłopoty i w ogóle kontaktu nie musiec z nimi mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz