Wpis z mikrobloga

via Android
  • 56
@AdiBubu od paru dni strasznie ciężko oddycha a już od paru miesięcy słabo widzi i słabo słyszy. Ostatnio nawet sam się przewraca. Nie chcę go męczyć tylko dlatego, że chciałbym się z nim pobawić trochę dłużej.
  • Odpowiedz
  • 24
@dosiu strasznie wspolczuje,ja mam dwa kundelki 16 letnie,pies jest w dobrej kondycji poki co ale suka wlasnie zaczyna troche niedomagac,coraz bardziej glucha,co chwile sie potyka o cos,czasem doslowjie idzie jak czolg,jak taran,czasem jesc nie chce.Nie potrafie sobie nawet wyobrazic momentu kiedy bede musial podjac decyzje i sie z nia pozegnac.Trzymaj sie mocno i podrap go za uszkiem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AdiBubu: ja mam kundelka z ulicy 9 rok, i tylko po to wchodzę w takie wątki żeby przeczytać jak największe liczby, ile komuś żyją takie pieski
Wszystkie pieniądze bym oddal żeby tylko cały czas żyła
  • Odpowiedz
@dosiu: > od paru dni strasznie ciężko oddycha a już od paru miesięcy słabo widzi i słabo słyszy. Ostatnio nawet sam się przewraca. Nie chcę go męczyć tylko dlatego, że chciałbym się z nim pobawić trochę dłużej.

A widać, że się męczy i cierpi? Pytam bo tak mój funckonuje od roku, ale nie cierpi więc sobie żyje, nawet na spacer 2h pójdzie powoli bo powoli, ale bez problemu. Czasem się
  • Odpowiedz
via Android
  • 19
@Luks_x dziś widziałem jak zaczął płakać bez powodu, po prostu idąc złapał go jakiś ból. Też nie mogę go dotykać wszędzie, tak jak kiedyś, bo odskakuje mi z bólu. Ostatnio bardzo szybko mu zaczęły wypadać zęby. Je raczej bez problemu, ale zdecydowanie mniej niż kiedyś. Widzę, że już nic mu się nie chce poza spaniem i przekąszeniem czegoś od czasu do czasu.
  • Odpowiedz