Wpis z mikrobloga

  • 1
@imargam_2137 co prawda to prawda... też ostatnio byłem ubrany porządnie, marynarka, pantofle, zegarek za parę koła i babeczka skakała koło mnie jak madka przy bombelku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@xstempolx: wąchanie perfum w sklepie (tak samo jak przymierzanie ubrań) to usługa bezpłatna. Więc legalnie z niej korzystasz, nie ma tutaj czegoś takiego jak "brak zapłaty za usługę".

Dla porównania salony sprzedaży kina domowego często życzą sobie 50 czy 100zł za możliwość odsłuchu sprzętu - kwota ta jest odliczana od ceny zestawu jeżeli zdecydujesz się na zakup. I tutaj faktycznie jakbyś posłuchał a potem bez płacenia wybiegł z salonu to można
  • Odpowiedz
@Mithrindil: @teka82: Porównajcie sobie ceny z Sephorą hiszpańską , ceny o wiele niższe , myśle że cena za miejsce na eksluzywnej aleji koło LV, Gucci i innych w Barcelonie też sporo kosztuję XD W Polsce Sephora i Douglas jest strasznie drogie i to w sumie nie wiem czemu.
  • Odpowiedz
@pogop: bardzo duza internetowa "perfumiarnia" sprzedala mi bardzo dobre podrobki. Dla watpiacych marka nie robila zmiany skladu a ja zapach znam od 5 lat gdzie kupuje ten sam na prezent. Tak wiec jak ktos nie ma dobrego wechu to nie odrozni czy to podrobka czy nie bo czasy chamskich inaczej pachnacych podrobionych perfum dawno minely.
  • Odpowiedz
@xstempolx:
@Mithrindil:
z tego co opowiadała kloleżanka pracująca w Sephorze, to testery każdy podmiot sprzedający dostaje za darmo w pewnej proporcji do puli zamówionych flakonów, nie pamiętam ile to było, ale chyba jakoś 1 tester na 10 zapachów, może więcej.
Zapoznać się z zapachem można na wiele sposobów, przewąchanie w stacjonarce - nie musi być to Douglas czy Sephora, jest wiele mniejszych dobrze zaopatrzonych perfumerii z niższymi marżami, bez ochroniarzy
  • Odpowiedz