Wpis z mikrobloga

@Revmir: kapitalizm weryfikuje ludzi i tyle. Weźmy przykład prywatnej służby zdrowia i ubezpieczeń. Ludzie latają do sądów i przegrywają bo nie potrafią czytać umów. Tak samo w Polsce np przy kablówce lub abonamentach. Ile to się ludzi sapie ze oszukali a nie potrafi przeczytać 10 stron umowy. Nie mówiac już o kredytach xd. Ale was to boli bo 60% społeczeństw jest ułomna i czytanie ze zrozumieniem wychodzi poza skalę. Dlatego #
kapitalizm weryfikuje ludzi i tyle.


@piotrlionel: xD https://www.wykop.pl/link/5044393/#comment-67311525 Ziębę wolny rynek tak zweryfikował, że dorobił się na swojej działalności majątku.

Nie każdy musi się na wszystkim znać, a takie oszukiwanie jak mówisz zawsze jest niemoralne.

Ale was to boli bo 60% społeczeństw jest ułomna i czytanie ze zrozumieniem wychodzi poza skalę.


@piotrlionel: fedora poprawiona?
@Revmir: xdd ale chodzi o podstawy wiedzy wszystkiego. Nie musisz mieć pojęcia o molekułach i związkach pomiędzy poszczególnymi związkami chemicznymi. Jednak przydaje się podstawowa wiedza ze magicznie nie zmienisz właściwości wody Po drugie wierzą mu głównie młoty i mi ich nie szkoda. Ja się dla przykładu szczepie a jak jestem mocno chory idę do specjalisty w pakiecie medycznym ktory kupiłem za swój hajs i jest lepszy niż NFZ - kapitalizm rules.