Wpis z mikrobloga

Ale skislem jak wczoraj podali chyba w Teleekspresie, ze nie ma problemu z miejscami w szkolach bo - UWAGA UWAGA - miejsc jest ok 850 000 a uczniow 700 000 xDDDD Jak dla twojego dziecka braknie miejsca np w liceum na profilu mat-fiz w Warszawie to mozecie je wyslac do szkoly w swietokrzyskiem bo tam mają wolne miejsca w technikum gastronomicznym xD Problem solved.
#techbaza #licbaza #neuropa #4konserwy #bekazpisu
  • 109
ja bierdole, pis mógłby takim polaczkom i chłopom pańszczyźnianym jak wy zakazać picia Coca Coli to byście pisali, że w sumie i tak nigdy nie lubiliście, że niezdrowe, hoop cola lepsza, a jak ktoś bardzo chce to sobie może pojechać do Czech i się napić więc w czym problem

tak się powinno was #!$%@?ć jak tylko was może #!$%@?ć pis
Pobierz
źródło: comment_iBl9HznV43rQsFERHXyllZ4m4a8MMiyh.jpg
@Arytmetyk: Ja jebe, jakbym urodził się dwadzieścia lat wcześniej to bym inwestował w cokolwiek po rozpadzie komuny i byłbym dzisiaj milionerem.
A jakbym urodził się 100 lat temu to pewnie by mnie Niemcy albo Ruscy zabili i bym się nie dorobił
@kezioezio: To co mówisz to jeszcze nie jest problem. U mnie w mieście brakło miejsc w liceach i technikach. Do bardzo słabych liceów i tech nie dostawali się ludzie którzy mieli po 130pktow. Zostaje albo zawodówka albo szkoła z internatem w innym mieście XD. Dobra zmiana jak to się mówi
No jak, skoro ten zdublowany rocznik to są tak naprawdę dwa roczniki. Jedni idą liceum 3 letnim, drudzy 4 letnim. Na studia rekrutacja będzie normalna, jak zawsze.


@Halbr: masz rację. O tym nie pomyślałam.
@Arytmetyk:

Tylko teraz mamy do czynienia z sytuacją, że przez zdublowany rocznik

Dało się w ogóle przeprowadzić tę reformę (czy jak kto woli - deformę) tak by nie zdublować roczników? Pytam serio.
Najlepiej jak ściągneli 3 czy tam 4 prezydentów miast takich jak Chełm i zapraszają tam uczniów jak tam #!$%@? dziura jest xd
Teraz nie dostanie sie do wymarzonej szkoly bo byl za slaby (albo po prostu braklo miejsc) a za rok jego mlodszy kolega juz sie tam dostanie nawet z gorszym wynikiem


@kezioezio: szczerze to chyba bym zrobił sobie rok przerwy albo poszedł do gównotechinkum i sie przeniósł. W zasadzie jak na studia sie nie dostalem to poszedlem na zaoczne xD