Wpis z mikrobloga

@ShowTimeUszatek: kieeeeeedyś tak robiłem, bo grałem czołgami niemieckimi, a później przerzuciłem się znowu na samoloty, ale czasami mnie kusiło pograć tygrysem

a nie będę wydawać orłów na dodatkowe miejsca xD

ale już tak nie robię, bo wiem, że to #!$%@? niemiłosiernie
@Vasek: no ja na przykład starałem się zawsze wybadać ze 2-3 czołgi wyższego tieru pełnym line up'em na niższym BR choćby z szacunku do samego siebie xD
@Deadlyo: @grey09: @Maou: @Vasek: @niochland: Gość miał lorke 7.0, więc to nie jest kwestia premium. Pomijając takich, którzy kupują wysokie tiery premium i nie umiejąc grać, to nadal 3/4 przypadków to ludzie ze zwykłym sprzętem. Czasami trafiają się tacy trzej w bitwie, 1-2 minuty i już ich nie ma. Nonsens. Ślimaki powinny dawać bana za zbyt częste wychodzenie z bitwy lub wchodzenie jednym pojazdem.
@ShowTimeUszatek: Ja tam kupiłem ostatnio 3.0 i przez kilka bitew miałem kłopot.
Ale potem się wyrobiłem i znów wyniki w bitwie rzędu 5-10 zabójstw i przejęcie bazy.
Na każdy mecz spokojnie znów zdobywam medale w ilości +3

Powinno być oznaczenie, ze jak ktoś ma 1.0 i premkę 7.0 to jego nick jest zielony, żeby było wiadomo, że to noob.
Jak zdobędzie jakieś dobre wyniki wtedy nick pomarańczowy i potem zwykły czarny.
@niochland: Czekaj czekaj, bo nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Jakie lwy na jakie miejsce? Przecież bazowo masz 4 czy 5 miejsc nie pamietam juz dokladnie i do tego mozesz robie lineupy takie jakie sie Tobie podobaja bo zapisujesz je w oddzielnych folderach. Chcesz mi powiedziec ze samoloty i czolgi masz w jednym takim folderze?
@ShowTimeUszatek: Też mnie to wkurza, nooby expią jedną dwie linie i nie mają czym grać, zamiast całe drzewko i z tego robić jakiś porządny set do grania. Przecież jak się idzie powoli ze wszystkim do przodu to nawet jak wskoczysz troche wyżej to jest czym grać cały czas, nawet jak najwyższy br stracisz.
że gra nie nagradza za teamplay


@Vasek: ale nagradza za wygraną a to można osiągnąć nawet bez grania drużynowo ale jak ktoś jest debilem z jednym pojazdem to tego nie wie