Wpis z mikrobloga

Czy będąc praktycznie noncoinerem (praktycznie bo wczoraj ludzie poratowali mój pusty portfel ())
To mam nie udzielać się na tagu?

Mogę powiedzieć, że mam plan aby wszystkie moje środki, które będę odkuwał były widoczne dla wszystkich chociaż jestem głupi to przynajmniej uczciwy. Co miesiąc będe kupował i wkładał.

Chce być przykładem dla ludzi i swoim przykładem tłuc do łbów, że NOT YOUR KEYS NOT YOUR BITCOIN.

Moje środki widoczne są pod 36nf9SMiR3TA1o62kQbb9jkTEFFiByP2wS
#bitcoin #kryptowaluty

Czy Waszym zdaniem powinienem odejść z tagu?

  • Tak 29.1% (23)
  • Zostań głupi huju 70.9% (56)

Oddanych głosów: 79

  • 14
@brodatylarry: teraz zaczynam od zera, a ta zawartość to tylko wpłaty od ludzi. Moje wpłaty powinny się pojawiać cyklicznie co miesiąc, począwszy od tego, tylko muszę ogarnąć gdzie najkorzystniej kupić.

A pokazuje bo to portfel HOLD za cholerę środki nie zostaną ruszone do przynajmniej 2022 roku.
@goly8622: wiem co czujesz, mnie okradli 2 razy - 1 raz na cryptsy, aż tak nie bolało (650k doge które wykopałem + kupiłem za 800USD, na dzień kradzieży były warte 300USD a w grudniu 2018 12kUSD) i drugi raz już bardziej bolało i to było na etherdelta w sierpniu 2017r (10,5ETH i 31500IXT kupione za 36,5k na dzień kradzieży warte ~42k a w grudniu 2017 ~0,5mln), wdupcyłem jeszcze na locie BTC