Wpis z mikrobloga

@polek172 Rano zostawiłem jednego dnia, następnego odebrałem bo mają lekkie obłożenie. Zapłaciłem dużo bo chciałem oryginalny olej a wchodzi go 9 litrów( ͡° ʖ̯ ͡°). Przedzwoń i pogadaj, będzie najlepiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polek172: hej, ja też jeżdżę 2.4 z automatem. Coś się dzieje ze skrzynia czy wręcz przeciwnie chcesz profilaktycznie wymienić olej? Statycznie czy dynamicznie? U mnie ze skrzynia ok ale szukam dobrego mechanika to ogólnych spraw.
@finam chce wymienić bo już powyżej 230k u mnie nastukane. Mam taki objaw że mi na zimnym czasami przeciąga za bardzo 1 i 2. Skąd jesteś to może podpowiem jakiegoś naprawiać za ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polek172: pochodzę z Lublina, tam miałem w miarę dobry namiar ale teraz poszukuję czegoś w Warszawie. Dokładniej Wola. Ale nie musi być w najbliższej okolicy, raz jechałem do "polecanego" warsztatu na Targówek i nie jestem wcale zadowolony.

No takie przyciągnięcia nie są zbyt przyjemne, może rzeczywiście wymiana pomoże. Mi w sumie pomogla nawet statyczna wymiana jak jeszcze bylem w Lublinie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polek172: sporadycznie się zdarzały, większym problemem było szarpanie. W tamtym czasie ogarnąłem zarówno egr jak i skrzynię więc nie wiem w sumie co powodowalo te szarpania. U mnie skrzynia działa w porządku, nie jest demonem prędkości wiadomo ale jest ok. Do pablo mam trochę daleko ale najwyżej tam się będę umawial rzeczywiście. Jest stamtąd jak wrócić bez auta?