Wpis z mikrobloga

Słuchajcie jak kobiety potrafią być podłe; ostatni miesiąc zatrudniłem się na drugi etat żeby zarobić na wakacje dla dziewczyny jako prezent niespodziankę ciężko pracowałem przez ten czas i wracałem późno zmęczony do domu a moja dziewczyna dziewczyna siedziała w tym czasie sama w domu i zajmowała się domem, o niczym jej nie mówiłem bo była to niespodzianka (od zawsze chciała pojechać do Lichenia) po dwóch dniach zaczęła się robić podejrzliwa i pytać się mnie o różne rzeczy a ja byłem zmęczony i tylko przytakiwałem co ją denerwowało jeszcze bardziej ale potem przywykła i przestała mnie męczyć ale zaczęło mnie to powoli niepokoić bo jej zachowanie było dość dziwne, usunęła mój palec ze swojego telefonu i nie mogłem go odblokować, była niemiła itp. Dwa dni temu zostawiła drzwi otwarte od swojego pokoju to wszedłem zrobić rekonesans patrzę i laptop był uruchomiony, a tam w przeglądarce karta z filmwebem szybko wchodzę i patrzę - oceniła Uciekające Kurczaki na 4/10.... Szybko spakowałem jej rzeczy i wystawiłem na klatkę. Jak można ocenić tak dobry film na tak niską ocenę, wybaczcie jestem cały roztrzęsiony.
Zgadnijcie kto jutro będzie oglądał Uciekające kurczaki i jadł andruty zamiast jechać na wakacje :)
#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 39
  • Odpowiedz