Wpis z mikrobloga

@Garztam: @Betterlike: @kilogruzu: @Pirat_Brodacz: @tom-smy: @ReFree: @Cointreau: @Zgredzimierz: @Reniferus: @Mephistoph: @srul2016: @CJzSanAndreas: @BooB: @kurteq: @Ricochet: @Cmee_: @jerekp: @mopig: @Krzysiekj220: @zajelimilogin: @Shatter: @Wygryw_pospolity: @Banicjusz: @PapaStajl: @grap32: @F33dbacK: @TaZ_:
Przepraszam, że zbiorowo wołam ale wiele odpowiedzi powtórzyłoby sie.
Dziękuje za słowa otuchy i plusy, było całkiem dobrze.
Wg. ogłoszenia miałem być monterem prototypów dla branży motoryzacyjnej, wymagania to zdolności
EndriuGolara - @Garztam: @Betterlike: @kilogruzu: @PiratBrodacz: @tom-smy: @ReFree: @...

źródło: comment_z0BGbh8OfeCcE5afarqCotKZyvZO8cxK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@EndriuGolara: Słodki Jezu, szopa z maszynami CNC pośrodku niczego. Uciekej stamtąd ino prędko
@Mephistoph: Za 2,5k brutto to potrafią ludzie na cnc #!$%@?ć jako operator plus programista, jeszcze przy tym się śmieją z innych nie technicznych „piekarzy”. Takze polerowanie rurek to jest #!$%@?, chociaz wydaje mi sie, ze OP dostal to na zachete tylko xDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
Ogólnie to nie będziesz non stop szlifowal tych rdzeni, tylko składał prototypy na płytach aluminiowych. Ręczne gwintowanie m3-m8 i skręcanie tych sprawdzianów z rysunku. Ogólnie robota nie jest zla, ale z tą stawką to dałeś trochę dupy xD
  • Odpowiedz
@TaZ_: stawke dałem taką, bo nie mam doświadczenia w takich pracach, jestem dopiero po 1 roku studiów więc wiedza żadna, kursów oprócz nic nie wartego technika informatyka też nie mam.
  • Odpowiedz
  • 1
@waskizlo co do cnc to lepiej #!$%@?ć zielony guzik w molochu z setką maszyn? Takie małe firmy dla mało/średnio doświadczonego operatora są najlepsze, najwięcej można się nauczyć.
  • Odpowiedz