Wpis z mikrobloga

Szykują się chyba najobszerniejsze kroniki jakie kiedykolwiek pisałem. Przez to, ze wsiąknąłem w klimat górniczej doliny to grałem wczoraj do 2-3 w nocy i dziś chyba z 7 godzin ( z przerwami). Więc ogrom informacji i emocji jakie mam do przekazania sprawiają, że nie dam rady wyrobić się na dziś wieczór z kronikami, zwłaszcza, że cały dzień przy lapku to po prostu mój kręgosłup wysiada xD. Jestem na 4 stronie (gdzie zazwyczaj kończę) a to dopiero początek tego co się tam będzie odpierniczało. Nie chcę tego rozdzielać na osobne wpisy, ale na pewno sam wpis podzielę na "rozdziały" czy tam "sekcje", które odpowiednio wytłuszczę. Macie tutaj sneak-peak, ja biorę łyka koli, idę na spacer z psem dla odświeżenia głowy, odpalam składankę "dark fantasy writing ambient" i lecę pisać. Ciao, miłego wieczoru.
#gothickroniki #gothic
Dziuzeppe - Szykują się chyba najobszerniejsze kroniki jakie kiedykolwiek pisałem. Pr...

źródło: comment_4sxcwUzctU0yDtYmxzKdTHDPfImCuraD.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Szykują się chyba najobszerniejsze kroniki jakie kiedykolwiek pisałem.


@Dziuzeppe: Daj żyć człowieku, ja potem muszę na to odpisać. :D Podzielże to jakoś do ciężkiej cholery. :DDD
  • Odpowiedz
@cooles: Dzielę, ale wstawianie kilku postów nie miałoby to sensu w kwestii np. porad od was, bo i tak byłbym dalej. A co do komentarza to cóż .. wierzę w Ciebie :D
  • Odpowiedz
@Dziuzeppe: weź to jebnij później w jakiegoś pdfa i wydaj jako książkę. Pamietam kilkanaście lat temu popularne były walkthough, takie pliki w txt gdzie ludzie opisywali jak przechodzili np fallouta 2. Namiętne to czytałem
  • Odpowiedz
@zcaalock: A wiesz, planuję ogólnie "wydać" kroniki, ale w poprawionej formie i ładnie obrobionej, jakaś ładna czcionka i może efekt "podartej strony", że niby znalezione te kroniki gdzieś w jaskini, wiesz ocb ;)
  • Odpowiedz