Wpis z mikrobloga

@Isaac-Chroner może to był jednostronnie otwarty związek xd zdarzyło mi się być w takim chociaż miał być ogólnie otwarty. Okazało sie, że od mógł rok romansować ale jak ja stwierdziłam że się z kimś spotkam to jestem dziwką. Więc może wg laski to był związek normalny, a jego zdaniem otwarty. Ot. Nieporozumienie xd
@kt13: Znaczy po napisaniu komentarza pomyślałem sobie, że może sobie coś tam obiecywali, czy już tak kręcili na serio. Chyba, że jedna strona sobie wkręciła, że jest z tą drugą. W sumie kiedyś dowiedziałem się od koleżanek jednej dziewczyny, że z nią jestem więc całkiem możliwe.
@Isaac-Chroner to też jest możliwe. Czasem nie padają magiczne słowa czy będziesz moją dziewczyna i ciężko określić początek związku. Niektórzy mogą uznać że on już się zaczął i trwa, a druga strona traktuje to jako friends with benefit. Też nieporozumienie
@Isaac-Chroner: Podobne story miałem w licbazie. Przeniosła się do nas z innej szkoły taka nowa dupa, mocne 9/10. I jedna z mojej klasy jej powiedziała, że jest moją dziewczyną, nie wiem czy poczuła się zagrożona czy co xD. Po jakichś dwóch miesiącach, ta co puściła plotkę się gdzieś do innego miasta wyprowadziła. Kiedyś przy jakiejś rozmowie w klasie się dowiedziałem o tym story od kogoś. Tak oto wyszedłem z przegrywu, nawet
@varmiok: miałeś nadzieję że to Tobie zaoferuje #!$%@?ę, ale tego nie zrobiła.. Ty nie masz jej dawać rad tylko odciąć od atencji i #!$%@?ć za to co Ci pisze lub w ogóle nie odpisywać lub odpisywać kompletnie nie na temat.
szuka tamponu emocjonalnego, a i tak za kilka dni wskoczy na bolca ex.
@LemurChmur: Hehe, no to niezły numer. U mnie sytuacja była nieco inna bo ona była w licbazie, a ja pracowałem w lokalnym NGO'sie robiąc zajęcia z fotografii dla młodzieży. Widocznie jej się spodobałem, ale ja akurat byłem na takim etapie życia, że nie bardzo chciałem się z kimś wiązać, a to co ona robiła to już trochę pod stalking podchodziło, no ale widocznie coś tam mnie musiało ciągnąć, gdzie po kilku