Wpis z mikrobloga

@miecz_pultorarenczny: co ty wiesz. u mnie w robocie mieliśmy zrobić system na podstawie tabel korekcyjnych i z ich poprzedniego rozwiazania. dostalismy jednynie skan skanu z 2001 roku. 10 #!$%@? tabel w każdej po około 400 wartości z dokładnością 5 miejsc po przecinku. ze słabej jakości skanu. Młody #!$%@?ł te tabelki z dobre dwa tygodnie..
  • Odpowiedz
@czy_pisiont: mi raz typ poproszony o logotyp wysłał jpg wklejony do Worda. Jak poprosiłam o logo w pdf w krzywych to zapisał tego worda w pdf i wysłał. Po ponowieniu prośby o krzywe zadzwonił do mojego przełożonego z awanturą, że jestem niekompetentna i nie chcę go obsłużyć. Na szczęście mądry szef go sprowadził do parteru xD
  • Odpowiedz
przepraszam również za chama. ;_;


@polecam_poczytac_heideggera: no problem, zdarza mi sie byc chamowatym.

domyślam się jaki poziom #!$%@? łapiesz. przeszedłem trochę już przez tę "fazę #!$%@?", aktualnie jestem na jakimś poziomie zen


Wiesz, u mnie to tez nie jest jakis wielki #!$%@?, czesto nawet bardziej polaczony ze smieszkami. forwarduje do kumpla obok i razem toczymy beke, ze tym razem trafilo na mnie. xD

ewidentnie błędne informacje od jakichś menadżerów, musiałem zadziałać
  • Odpowiedz
@dj_mysz jak bylem na help desku to często dostawalem zdjęcia z ekranem ale takiego rozwiązania nie taki użytkownik jest dla mnie mistrzem rozwiązań nietypowych i utrudniających zyci
  • Odpowiedz
  • 0
@miecz_pultorarenczny Często wysyłam wycinki tabel w formie screenshots ale jak ktoś chce te dane lub musi edytować to załączam xls.
Robienie obrazka tabeli pozwala zachować jej kształt gdyż inaczej to taki #!$%@? format że lubi się rozjeżdżać i często tabela traci sens.
  • Odpowiedz