Wpis z mikrobloga

@czinczinatti
Tak jak pisałem, pierwsza gra która kupił mi tata dawno dawno temu. Wykosztowal sie bo byl do tego bestiariusz i mapa. Coś niespotykanego. Ostatnio uruchomiłem kody i wyszło na to ze na Steam działa. Mialem obawy, co prawda dubbing jest, ale nie ma słynnego :"przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" tylko pojawia sie komunikat w oknie akcji.
Tak czy siak. Rozgrywam przygodę na nowo i poznaje tę grę jak nigdy
@Siemien: Ja pamiętam że za gówniaka kupiłem to w Big Boxie, w Empiku, w Legnicy w miejscu w którym jest teraz jakiś kebab. Dałem 79.90, zbierałem chyba z rok na to wtedy. Jarałem się jak głupi w drodze do domu, okazało się jednak że musiałem nawet Winampa usunąć bo mój dysk (Bodajże 4GB) był już zbyt zapchany na pełną instalację. No i gra klatkowała momentami na moim cudownym S3 Trio 3D
oj są wady w archaicznej mechanice, czy rozwiązaniach, że pierścień ochrony +1 to przedmiot magiczny i nie założysz go z magiczną zbroją, a pierścień gaxxa to taki tam, niemagiczny xD


@shiverr: Ale ty wiesz że bonusy +1 +2 +3 itd to nawet w mechanice AD&D pochodziły z różnych źródeł i mogłeś mieć 4 różne przedmioty +1 które się ze sobą kumulowały? Albo 4 różne +1 ale bonus był naliczany tylko raz?